Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 19.10.2015, 07:07  postituse pealkiri:  M: Dell Optiplex lauaarvuti  



Müüa lauaarvuti Dell Optiplex GX620. Mälu 2 GB.Protsessor Intel Pentium D 820, sellel on 2 tuuma, kumbki 2,8 GHz. Integreeritud video mälumaht võib olla 128-256 MB, vähemalt nii räägib internetist leitud info. Ketas on 80 GB SATA.
Peal on müügi huvides (enamuse huviliste soov, mis parata) küll Win 7 OEM, mille aktiveerimise jätan ostja mureks (töötab ka aktiveerimata, kasutaja peab vaid leppima taustapildi panemise keelu ja igal buutimisel ette visatava aktiveerimissoovitusega), aga endal töötas see kast Lubuntuga. Hiljuti panin prosejahutusse uue termopasta. Võin öelda, et Lubuntuga on see kast vaiksem, kui Windowsiga. Soovi korral võin viitsimise kokku võtta ja Linuxi installida.
Taga on kuus USB auku ja üks ps2-pesa klaviatuurile. Kasti eripära on desktop-konstruktsioon. Kuna lisakaardid asetsevad püsti, siis on nende laius piiratud ja levinud mõõtudes kaardid sisse ei mahu. Mõõtsin ära, sisse lähevad umbes kuni 7 cm laiused kaardid, seega näiteks parema videokaardi leidmine võib kujuneda raskeks. Nii et profitöö tegijad ja mängufriigid, mõtelge pikalt ja pigem otsige mõni levinum kast.

Asub Tartus, hind 50 €, saan kohale tuua.

On pakkuda ka lisamälu. Tegu on Corsair cm2x1024-8500c5d mälud (DDR2) pulkadega, mis on ette nähtud töötama koos ja mida on kokku 2 GB jagu. Komplektis on jahutusventikate paneel, aga mul need mälud töötasid müügilolevas kastis kaua ilma paneelita, sest paneel ei mahtunud ära. Toide ja prosejahutus jäid ette. Koos arvutiga ostes mälude hind 20 €, eraldi ostes 25 €. Mäludel on eluaegne tehasegarantii.

Foorumis ärge mulle privaatsõnumit saatke, sest käin siin, kuidas juhtub. Meilikiri aadressil paadikapten@hot.ee on suhtlemiseks kindlam variant. Facebookis võib mind üles otsida, kuid võõraste kirjad lähevad mul üldiselt kausta "teised kirjad" ja seda kausta ma ei jälgi.

_________________
Ideaalne distro on lihtne, töökindel ja praktiline. Windowsilt ümberõppimine võiks piirduda ühe õhtuga.

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group