Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Yeeha
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 28.05.2011
Postitused: 42

Distributsioon: Kubuntu 14.04 - Lihtsalt super :)
estonia.gif
postituspostitatud: 11.08.2014, 14:06  postituse pealkiri:  Optimus (prime,bumblebee) kogemused?  

Ma siin valmistun läpakale linuxit peale laskma kohe kui crucial mx100 128gb kätte saan Razz . Eeldatavasti tuleb kiire reisikaaslane aga on teatud agad nagu optimus tehnoloogia.
Esiteks ma eelistan kubuntut aga sellele vist ei ole mingit plasmoidi mis töötaks nagu prime indicator? Mingi pooliku värgi 2012 aastast leidsin aga üldiselt keegi pole KDE4 vist midagi sarnast teind?
Teiseks ikkagi kas prime või bumblebee? kas bumblebee on nüüd obselete kui nvidia ise pakub optimuse tuge?
Kolmandaks kas see töötab nüüd üldiselt nii nagu peab enamikel juhtudel ehk siis mul ei teki optimus hübriidgraafika asemel hoopis hübriid pliit-läpakas? Very Happy

Edit: Sai testitud, prime-indicator ei tööta väga hästi - aegajalt paneb crashe ja on ikkagi vaja xserveri restart teha ehk siis pilt mustaks 5 sekundiks. Lisaks sellele prime-indicator sunnib peale nvidia-331 drivereid kuigi mul oli installitud nvidia-340. Ja kui primeis on nvidia kiirendus peal siis isegi töölaual aega veetes läheb läpakas soojaks. Ühesõnaga optimus tehnoloogia ei ole väga kasutajasõbralik linuxi all aga enamvähem töötab.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group