Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
veneluure
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 46
Liitunud: 21.03.2010
Postitused: 17
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 29.07.2010, 14:30  postituse pealkiri:  Linux ja Fujitsu Siemens Amilo L7310  

Kas keegi teab mingisugust Linuxi distributsiooni, mis töötaks korralikult selle vana juustuga? Ubuntudel on graafika paigast ära, PCLinuxOS-iga kakub hiir... jms.


valdo
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 40
Liitunud: 20.01.2010
Postitused: 15

Distributsioon: Estobuntu 10.09
estonia.gif
postituspostitatud: 30.07.2010, 00:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mina soovitaks sulle LINUX MINTi,sest olen ka oma vanal juustul Fjiutsu Siemensil proovind erinevaid linuxeid ja mingit videokaardi draiverit nagu pole,aga LINUX Mint suudab visual efekte tekitad minu juustul ja koormab vähe.
Aga ütlen,et kasutan lapakat vähe,vahest netis ja lapsed vaatavad multikaid.


olavsu1


Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 48
Liitunud: 02.12.2006
Postitused: 923

Distributsioon: ubuntu, mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 30.07.2010, 01:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mandriva 2010 spring

pidas amilol end rahuldavalt üleval. varasemad tahtsid minu amilo l1310g läpparit põlema panna.

kunagi oli graafika draiver kah olemas mida käsitsi tuli peale ajada.. nii kui tuli radeonhd kadusid varasemate radeonide draiverid.

tundub et linux vajab oldversion draverite arhiivi.

_________________
olen Troll ja ootan pingviin.org konto sulgemist.

veneluure
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 46
Liitunud: 21.03.2010
Postitused: 17
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 30.07.2010, 16:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Neid ei ole veel proovinud. Küll aga on täielik müstika VIA graafikakaart. Põhimõtteliselt eelistaksin kasutada Ubuntut, kuid ei leia korralikku draiverit VIAle, mis juba vaikimisi normaalse resolutsiooni paika paneks. Proovisin muuta resolutsiooni - tulemuseks oli see, et selleks, et hiirega mingile lingile pihta saada, pidin vajutama hiirt sellest lingist ca 2 cm kaugusel. Ulmevärk. Lisaks keeldus hiir ca 1/3 ekraaniosale üldse liikumast. PCLinuxOS töötas kenasti, kuid pidin ta maha võtma, sest väline hiir lihtsalt kakkus. Kuid inimene, kes seda kasutab, vajab välist hiirt. Kui kellelgi on lahendusi pakkuda nendele probleemidele, siis ootan huviga.

Mandriva proovin järgi. Linux Minti suhtun ka skeptiliselt, sest see on ju teatavasti 99% ulatuses Ubuntu koopia. Samas korralikul arvutil minu arvates üks paremaid.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group