Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
madisv
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 42
Liitunud: 08.09.2008
Postitused: 119
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: muutub tihti, UbuntuMintiDebian'i t
estonia.gif
postituspostitatud: 01.06.2010, 13:38  postituse pealkiri:  Google viib töötajad Linuxile ja Macile  

Engadget kirjutab viitega Financial Times'ile, et Google on otsustanud turvalisuse kaalutlustel firma töötajad viia üle Linuxile ja Mac'ile.

Liigutus tehti kuuldavasti peale rünnakuid Hiinast, riigist, millega Google pole viimasel ajal seoses tsenseerimisprobleemidega just parimates suhetes. Töötajad hakkavad vajama Windowsi masinate kasutamiseks spetsiaalseid erilubasid juhtkonnalt ja tavaliselt antakse neile valida, kas Mac'i või Linuxiga töömasina vahel. Töötajate sõnul on juba ammu olnud poliitikaks, et võimalusel peaks järele proovima ettevõtte enda tooteid ja lahendusi, kuid nüüd on selles mindud teravamaks. Chrome'i ja Chrome OS'i ootab firmas ilmselt väga lai kasutamine.

Google ise pole asja kommenteerinud. Töötajate sõnul lubati veel jaanuaris sülearvutitesse Windowsi, kuid lauaarvutitesse enam mitte. FT järgi on töötajad avaldanud arvamust, et Mac'i keelamine oleks firmas palju-palju suuremat vastuseisu põhjustanud kui Windowsi keelamine seda tegi.

Viide Engadgetile.


nooremkeemik
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 31.05.2010
Postitused: 53
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Ubuntu, SLED 11, Estobuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 01.06.2010, 20:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ma tean asja tehnilise poole kohta vähe, kuid nagu ma aru olen saanud, on Linux tunduvalt stabiilsem ja kuidagi loogilisem kasutada töö tegemiseks ja loomulikult odavam. Ma arvan ja loodan et lähiaastatel kuuleme paljude rahvusvaheliste kontsernide suurenenud Linuxi huvist.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 02.06.2010, 07:47  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

eks ta õige valik oli

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group