Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 26.02.2010, 22:13  postituse pealkiri:  Otsin windowsi progele analoogset vastet.  

Mõnda aega juba ringi tuulanud kuid siiani pole leidnud miskit sobivat vastet NFO Builder programmile. Kasutan seda hetkel läbi wine siis aga põhimõteliselt ei taha kasutada windowsi programme.

Olen proovinud ja katsetanud erinevaid linuxi ja windowsi progesid aga just see antud lingil on see sobiv mis mulle just meeldiks ja istuks.

Windowsi versioon asub aadressil www.nfobuilder.com

Pakkuge siis oma varjante sellele progele mida keegi ise kasutab või oskab soovitada.
Põhiline peaks siis olema võimalikult automaatne see, et ei oleks eriti palju käsitööd. Eks see käsitöö osa sõltub loomulikult ka teistest asjadest aga siiski jah peaks olema see proge võimalikult lähedane sellel windowsi omale või siis veelgi parem Very Happy


zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 27.02.2010, 13:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://mediainfo.sourceforge.net/et


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 08.03.2010, 18:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sellega ei saa või ma ei oska salvestada NFO faili ja see ei ole kaugeltgi sama mis ma esimeses postis vihjasin Wink


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group