Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
AlienDontBoogie
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 43
Liitunud: 07.07.2006
Postitused: 219
Asukoht: Harjumaa
Distributsioon: suse 9.2
estonia.gif
postituspostitatud: 10.08.2006, 18:40  postituse pealkiri:  Mis asi on Gimp comment?  

loodetavasti olete tegelenud gimpiga. kui seal midagi salvestada jpg-ks näiteks annab ta advance settinguteall valida võimaluse kirjutada gimp commenti. defaultina on see Made with Gimp. et mis see siis on, kas ta töötab nagu autorikaitse, et kirjutab failisse milega tegu. näiteks kirjtades oma nime sinna, kas ma saan seda jpg faili kuidagi nii näha, et ta näitab mulle ka seda commentit. see oleks hea asi gimpis. aga ma arvan, et selle eesmärk on muus. aga milles, kas lihtsalt seivides gimp failina xfc vist oli, siis saad juurde kirjutada mis mingi asi on, nagu märkmik.

_________________
Teen logosid
Oled hädas mõne asja tegemisega Inkscapes! Ehk saan aidata.

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.08.2006, 19:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Peaks ni olema jah - sest minu teada sisaldab ju iga graafika fail piisavalt infot, millega ta tehtud jne. Seda saad selle comment reaga täiendada. Ehk võttes kolme aasta pärast mõne faili lahti ja vaadates selle kommentaare võid näha, kes ja millal selle tegi.
Suvalise faili kohta saab seda infot vaadata Gimpis View - Info Windowsi alt.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 10.08.2006, 19:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 15:38; muudetud 1 kord
gigake
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 06.11.2006
Postitused: 24


blank.gif
postituspostitatud: 08.11.2006, 13:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See text kirjutatakse exif'isse ju ja jääb faili külge nagu ka säri parameetrid jne.. kui on fotokaga tehtud. Aga seda kõike infot seal saab muuta vabalt.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group