Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
kiirtee
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 26.04.2007
Postitused: 382
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu 8.09
estonia.gif
postituspostitatud: 26.11.2009, 15:52  postituse pealkiri:  Pidginil logimisteate keelamine  

Tervist!

Selline pisut võib-olla rumal küsimus, aga ma ei suuda leida vastust. Kasutan välksõnumite edastamiseks pidginni, kuna see suudab kasutada mitmeid erinevaid protokolle. Samas häirib tõsiselt see, et ei ole võimalik keelata teateid sõprade sisse/välja logimise kohta. Heli sätete all on see olemas, aga tundub, et see kehtib ka ainult heli sätete korral, mis on ka loomulik, aga teksti puhul, kust ma selle määran?


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 26.11.2009, 16:04  postituse pealkiri:  Re: Pidginil logimisteate keelamine  

kiirtee kirjutas:
Tervist!

Selline pisut võib-olla rumal küsimus, aga ma ei suuda leida vastust. Kasutan välksõnumite edastamiseks pidginni, kuna see suudab kasutada mitmeid erinevaid protokolle. Samas häirib tõsiselt see, et ei ole võimalik keelata teateid sõprade sisse/välja logimise kohta. Heli sätete all on see olemas, aga tundub, et see kehtib ka ainult heli sätete korral, mis on ka loomulik, aga teksti puhul, kust ma selle määran?


ise olen kasutanud guifications pluginat ja seal sai imo üsna hästi ära määrata, et mis ja kuidas..

_________________
Image Image Image

imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 26.11.2009, 16:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul on libnotify plugin Pidginil kus kaudu on ära keelatud tuttavate edasi-tagasi siiberdamise teavitused.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 26.11.2009, 16:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ei tea kas see nuid on see aga Pluginate all on selline koht nagu "Sõprade olekust teavitaja" lülita see välja ja vaat kas aitab.

Heh, imre jõudis ette..Razz


kiirtee
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 26.04.2007
Postitused: 382
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu 8.09
estonia.gif
postituspostitatud: 26.11.2009, 19:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Väga viis. Tänan. Aga ma ei oleks elaes osand arvata, et nii elementaarsed sätted pluginatega hallatavad on.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group