Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
cbr
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 36
Liitunud: 31.08.2005
Postitused: 283
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Distributsioon: Kubuntu GNU/Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 09.04.2006, 13:51  postituse pealkiri:  Uute postituste säilimine  

Kui ma näiteks tulen Pingviini avalehele ja vaatan, et oi, uute postituste all on näiteks 20 uut sõnumit, kuid korraks näiteks sulgen brauseri ja tulen tagasi Pingviini lehele, on kõik postitused märgitud loetuks. Kuigi ma pole neid lugenud, on nad kõik märgitud loetuks. Väga häiriv käitumine minumeelest.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 09.04.2006, 13:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui suudad leida selle mod-i, mis seda ei tee, siis anna teada. Hetkel probleem cashes.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 09.04.2006, 15:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul on ka nii, et avan brauseriakna, brausin mõnda aega kuskil, siis alles mingi hetk tulen pingviini lehele ning kõik postitused on loetuks pandud lambist.

EDIT
Pean veel testima, aga tihti kaovad suhteliselt lambist ära.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 09.04.2006, 16:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui keegi teab/tunneb hästi phpBB-d, siis võiks märku anda. Saaks ka sellele probleemile lahenduse.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 10.04.2006, 17:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minu väljakäidud probleemile pole vaja tähelepanu pöörata. Seni pole probleemi enam olnud. Ma vist ei olnud noil hetkedel konditsioonis ja võibolla seoses sellega sain millestki valesti aru. Muidu ma mäletan täpselt, et paar korda olen selle üle kirunud.

Vabandan.


vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 10.04.2006, 17:14  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minul on ju samamoodi. Aga mind see ei häiri, kuna loen postitused koheselt läbi kh.

Minu conf: Kwallet + remember me. Et igal uuel visiidiil logib uuesti sisse. Asja nimi ongi: postitused viimasest külastusest.

Edit: Ok, praegu oli mul browser paar tundi kinni, avan selle, avan pingu, ikka näitab neid teemasid, mis tema arust olid uued juba päevasel ajal. Ei tea.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group