Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
boss
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 07.03.2009
Postitused: 1


blank.gif
postituspostitatud: 07.03.2009, 02:22  postituse pealkiri:  BackTrack 3 vmware broadcom bmc43xx  

Küsimus selline, et kui mul on macBook
wifi - broadcom bmc43xx

ja tahan jooksutada backtrack 3 läbi vmware, valides sealt selle installimiseks linux kernel 2.6

siis kui ma tööle lükkan, siis ta ei leia wifi seadet ülesse.

Iseenesest netti ma saan, aga ta jookseb siis läbi etho0.

Ma ise mõtlesin, et vb see paraleel OP süsteemide värk, et siis jooksebki nii, et üks on wifi peal ja siis teine jookseb etho0 pealt(kusjuures mul juhet taga ei ole) aga ei ole nii. Jooksutasin plaadi pealt ja ikka wifi seadet(device) ülesse ei leia.

Äkki leidub mõni linuxi hunt, kes aitaks.


v6lur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 667
Asukoht: Kopenhaagen/Tartu
Distributsioon: Arch
blank.gif
postituspostitatud: 07.03.2009, 03:38  postituse pealkiri:  Re: BackTrack 3 vmware broadcom bmc43xx  

boss kirjutas:
Küsimus selline, et kui mul on macBook
wifi - broadcom bmc43xx

ja tahan jooksutada backtrack 3 läbi vmware, valides sealt selle installimiseks linux kernel 2.6

siis kui ma tööle lükkan, siis ta ei leia wifi seadet ülesse.

Iseenesest netti ma saan, aga ta jookseb siis läbi etho0.

Ma ise mõtlesin, et vb see paraleel OP süsteemide värk, et siis jooksebki nii, et üks on wifi peal ja siis teine jookseb etho0 pealt(kusjuures mul juhet taga ei ole) aga ei ole nii.
VMware'is töötava süsteemi eth0 peaks olema ühendatud (NATitud või sillatud) host-süsteemi võrgumajandusega, nii et ükskõik, mis liidesest (traadiga või traadita) host võrku saab, näeb VMware'i süsteem seda ikka eth0-na.
boss kirjutas:
Jooksutasin plaadi pealt ja ikka wifi seadet(device) ülesse ei leia.

Äkki leidub mõni linuxi hunt, kes aitaks.
Võid mõne kättejuhtuva USB Wi-Fi-pulgaga proovida. Võibolla aitab ka see: http://forums.remote-exploit.org/showthread.php?t=19708

_________________
"Sleep, she is for the weak."

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group