Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 27.12.2008, 17:09  postituse pealkiri:  sadiini tõmbab käsipidurit  

Kätte on jõudnud aasta lõpp, mistõttu soovin kõigile rahulikku perekeskset ja rõõmuküllast olemist.

Samuti soovin edu kõigile, kes on kas tutvumas, kasutamas või arendamas linuxit.
Sügav kummardus neile, kes leiavad aega abistada teisi linuxi kasutajaid, kel mure!

Mina olen algaval aastal paraku äärmiselt seotud oma firma tööde ja tegemistega ning selle tõttu minu ninaotsa foorumis eriti ei kohta.

Kes eriti uudishimulik on [Very Happy], siis uurib järele ja saab teada, millise projekti ma oma südameasjaks võtnud olen.

Kes abi tahab pakkuda on teretulnud, sest ükski abi ei ole liiga väike.

Kellel palju aega ja teema huvitab, saab endale täiskohaga hobi, mis toidab.

Võtan kokku...

Oli meeldiv!
Nimesid nimetama ma ei hakka, aga Te kõik, kellega ma lävisin, andsite mulle midagi juurde.
Aitäh ja loodetavasti suhtleme ka pisut kaugemas tulevikus endises meeldivas hoos!!!

Head tervist kõigile ja palju mõistmist, näpuotsatäis huumorit ning rõõmu kõigile eestisoost linuxikasutajatele!!!

sadiini a.k.a. iniidas


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group