Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 08:57  postituse pealkiri:  "Distributsioon" lahter ja avatar  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 17:05; muudetud 1 kord
pacho
Moderaator
Moderaator


Vanus: 43
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 618

Distributsioon: Debian GNU/Linux
blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 11:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Selle foorumi peamiseks eesmärgiks on toe pakkumine erinevatele linuxi distributsioonidele. See lahter loodi ainult efektiivsema suhtluse võimaldamiseks, mitte kasutajate ahistamiseks. Kui profiilist on silme ees millist distributsiooni kasutatakse, lihtsustub ka abi andmine. Antud juhul tekkis probleem sellest, et profiili oli kirjutatud distributsioonina MS Windows. Teadmine, et Sa kasutad Windowsit ei anna mindagi juurde. Ma arvan, et 100% siinsetest liikmetest kasutab mingil määral Windowsit. Kui ei soovi oma linuxi eelistusi avalikuks tuua, siis tuleks see lahter tühjaks jätta.
Selleks puhuks kui foorumi liige kasutab ainult Windowsit, loodi profiili eraldi valikvastustega väli.

Mis Windowsi kasutajatesse puutub... Isiklikult tervitan kõiki kasutajaid, olenemata soost, vanusest, seksuaaleelistustest või kasutatavast distributsioonist. Ja eriti tore on konstruktiivne diskussioon erinevate operatsioonisüsteemide nõrkade ja tugevate külgede üle.
Parandada annab ainult siis kui viga on teada...

_________________
http://blog.pacho.pri.ee/

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 11:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

vastava lahtri tingimustesse oli selgelt kirjutatud - mitte mingil juhul kasutatav Windowsi versioon!!!

Kasutaja eksis selle vastu - tema profiilist see välja sisestus kustutati ja ühtlasi võeti ära avatari kasutamise õigus.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 12:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 17:05; muudetud 1 kord
vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 12:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tsitaat:
See lahter loodi ainult efektiivsema suhtluse võimaldamiseks, mitte kasutajate ahistamiseks. Kui profiilist on silme ees millist distributsiooni kasutatakse, lihtsustub ka abi andmine.


pingviin.org kirjutas:
Olete sattunud Pingviini Webi portaali, mille eesmärgiks on Eesti linuxikasutajate kokkukoondamine.


Sest see on linuxifoorum. Muud OSid on off topic.


k:
commodore kirjutas:
Ja selle pärast võeti avatari kasutamise õigus ära?

v:
commodore kirjutas:
Ma saan aru jah, et Windowsit ei sobi sinna kirjutada

Avatar keelati selle pärast, et sa kirjutasid distorks Winni, kuigi seda teha ei tohi.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 12:41  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

commodore kirjutas:
Te panete ju täiesti segast- ma küsisin, miks ei või sinna panna Solarise, Darwini ja GNU/Hurd'i distributsioone. Ma ei rääkinud mingist Windowsist. Ma saan aru jah, et Windowsit ei sobi sinna kirjutada, aga teie ei saa naljast vist aru.

Ja selle pärast võeti avatari kasutamise õigus ära Sad?

sa ei rääkinud jah windowsist - sa olid selle lausa sinna kirjutanud.


PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 12:41  postituse pealkiri:  Re: "Distributsioon" lahter ja avatar  

commodore kirjutas:
Te panete ju täiesti segast- ma küsisin, miks ei või sinna panna Solarise, Darwini ja GNU/Hurd'i distributsioone. Ma ei rääkinud mingist Windowsist.

Otsene vastus: Pingviin.org pakub hetkel tuge vaid Linuxi ja BSD distributsioonidele. Seal lahtris käib vastav kasutatav distributsioon, millele Pingviin.org-is tuge saab.
commodore kirjutas:
Ma saan aru jah, et Windowsit ei sobi sinna kirjutada, aga teie ei saa naljast vist aru.

Sinna oli otseselt kirjutatud, et ärge pange siia lahtrisse Windows'i versioone. Eks nalja tuleb ka teha, kuid tõsised moderaatorid ja administraatorid järgisid kasutajatele antud juhiseid ning nagu aru sain, paluti Sul sealt lahtrist Windows XP kustutada.
commodore kirjutas:
Ja selle pärast võeti avatari kasutamise õigus ära Sad?

Seda ei ole ma hetkel pädev kommenteerima.


PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 12:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Vabandust, jälle juhtus mitu vastust korraga.


commodore

Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 02.10.2005
Postitused: 745


blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 14:44  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kustutatud




Viimati muutis commodore 16.08.2015, 17:05; muudetud 1 kord
vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 31.05.2006, 14:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

commodore, ma sain praegu su PMi loetud ning su küsimus sealt on selles teemas juba mitu korda vastatud. Loodan, et selle asjaga on nüüd ühelpool siis.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group