Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
sips
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 20.05.2006
Postitused: 288

Distributsioon: Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 09.08.2008, 13:25  postituse pealkiri:  Teema lugemisel puudub link lehele "Vaata postitusi ala  

Tihti loen, uudiste puudumisel, teemasid, kuhu on tekkinud uusi postitusi, peale minu viimast pingviin.org/teema külastust.

Algus on lihtne, tulen pingviini lehele ( http://pingviin.or ) ja kohe esilehel on link [url="http://pingviin.org/search.php?search_id=newposts"]"Vaata postitusi alates viimasest külastusest (5)"[/url] , ok, valin siis ühe (nt kahe leheküljelise) teema välja ja loen selle lõpuni, ja siit siis probleem, et jõuda tahasi lehele "Vaata postitusi alates viimasest külastusest (4)", pean ma - 1. kas kasutama 3x lehutseja "tagasi nuppu" või 2. lühem var. klikan pingviini logol ( ... ootan esilehe ilmumist ... ) ja siis on mul jälle ees link "Vaata postitusi alates viimasest külastusest (4)", klikin sellele ( ... jälle ootan ... ) ning mulle kuvatakse mind tõenäoliselt huvitavad teemad.

Üldiselt avan lehel "Vaata postitusi alates ..." kuvatud tulemused uutel tab'idel (saan peale teemaga tutvumist ühe klikiga tab'i sulgeda ning jõuan tagasi teemade juurde), kuid sel on kah oma viga, nimelt ei märgita nii "menüü" tab'is uuesti külastatud teemasid loetuks (sama viga on ka nn kolmeklikisel "Back"il, kus, igasugu vahemälud, ei taha teha teemade kohta uut päringut serverile ja mulle kuvatakse aegunud info).

Seega oleks tore kui kaasasoleval pildil (teema lugemine) nähtavas "menüüs" oleks ka viide lehele http://pingviin.org/search.php?search_id=newposts


ping.jpg
 Kirjeldus:
 Failisuurus:  17.61 kB
 Vaadatud:  501 kord(a)

ping.jpg


_________________
PS! Vanaisale ei saa Linuxit peale lasta.

wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 09.08.2008, 22:21  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui ma nüüd Su tõstatusest õigesti aru sain, siis sama asja jaoks on link kogu aeg nina all: kohe ülemises oranžis menüüreas on link lugemata kraamile Viki, Irc ja Otsingu järel L: [lugemata postituste number]. Kas seda vajadki?

_________________
Kõike hääd,
WK

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.08.2008, 08:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ei hakka seda teemat hetkel siiski rohkem uurima.

Põhjus - mingi hetk tuleb niikuinii Pingviin ümber kolida phpBB3-le.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group