Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 08.11.2007, 12:37  postituse pealkiri:  KNetworkmanager  

Nimelt olen täheldanud, et peale kubuntu Gutsy peale üleminekut hakkasid probleemid wifiga ja võrguda. Kui mingis wifi võrgus hiberneerida, siis Knetworkmanager jääb kuidagi sellega ühendusse. Ja aja pikku on enamus valikuid menüüst ära kadunud. Ei saa enam ümber lülitada wifi ja juhtmega võrgu vahel.
Mädaneb käes ära teine. Nüüd on asjad nii kaugel, olin sunnitud kasutama hakkama teisi programme oma ühenduste jaoks nagu kwifi jne. Aga nendega majandamine on suhteliselt ebamugav. Tahaks selle Knetworkmanageri korda saada. Olen proovinud teist maha lasta ja uuesti peale, ei ole aitand. Ideid äkki ?


margo704
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.08.2005
Postitused: 242

Distributsioon: Linux Mint 20.1
blank.gif
postituspostitatud: 08.11.2007, 14:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul oli midagi sarnast Kubuntu 7.04-ga. Ma küll ei hiberneerinud, aga mingil hetkel kadus wifi võrkude valimise võimalus sealt ära. Ma lahendust ei leidnudki (ei viitsinud otsida) ja kasutasin selle asemel käsurealt programmi iwconfig. Nüüd Kubuntu 7.10 peal olles on KNetworkmanager siiamaani ilusti käitunud.


tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 08.11.2007, 15:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

nja, huvitav on veel see, et kui ma wifi nupust kinni panen, siis knetworkmanager näitab, et ma olen ikka ühendatud. ja hibenatsioonist välja tulles ei näe ma uusi võrke, vaid seda sama võrku, millesse ma eelnevalt ühendatud olin.


v6lur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 667
Asukoht: Kopenhaagen/Tartu
Distributsioon: Arch
blank.gif
postituspostitatud: 08.11.2007, 22:56  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

KNetworkManager'iga oli mul probleem Edgy all. Lülitasin menüüst korra traadita võrgu kaardi välja, ja sisse tagasi lülitada enam ei õnnestunud. (Kaart on AirVast Taiwan IEEE 802.11b PRISM3 USB; töötab prism2_usb mooduliga ja linux-wlan-ng draiveriga.) Aitas ainult # apt-get remove knetworkmanager network-manager ; kui proovisin uuesti installida, lülitati võrgukaart jälle välja. Nii et "apt-get remove" it was again, ja puudust eriti ei tunne ta'st.

_________________
"Sleep, she is for the weak."

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group