Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 09:08  postituse pealkiri:  Mandriva osa Vikis  

Sai eile kiiruga sirvitud uut Arvutimaailma ja seal lähemalt räägitud Mandrivast. Lõpus ilusti ära antud ka lingid Pingviinile ja meie Viki Mandriva osale. Samas on Mandriva osa ikka väga nigel hetkel. Seega - kas leidub siin Mandriva kasutajaid, kes Vikis Mandriva õpetusi ja Mandriva alustamisjuhendi uuendamise enda peale võtaks?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 11:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kus need nn juhendid üldse on? Smile

_________________
Image Image Image

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 11:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://viki.pingviin.org/index.php/Kategooria:Mandriva

ehk see ongi kõik hetkel....
Võrreldes Ubuntuga - ikka kõvasti maha jäänud.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Marek
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 41
Liitunud: 04.01.2006
Postitused: 31
Asukoht: siin-seal
Distributsioon: mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 12:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mis teha...

mandriva inimesed peavad tööd tegema Twisted Evil

_________________
Marek

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 14:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ma nagu ei tea selles suhtes, et eks jah, selle peaks ette võtma, aga ma ei ole seda ise kunagi vajanud, isegi olin unustanud, et seal nii pikk ja nii kiirelt aeguv õpetus üleval oli Razz

_________________
Image Image Image

Marek
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 41
Liitunud: 04.01.2006
Postitused: 31
Asukoht: siin-seal
Distributsioon: mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 15:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

tegelt on olemas nii gnome kasutajatele kui ka KDE kasutajatele päris head õppetused www.howtoforge.com -s olemas piisavalt õppetusi nii mandriva 2006 ja 20007le

ma arvan, et inimene, kes vähegi inglise keel mõistab, saab sellest aru Very Happy

_________________
Marek

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 15:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Meie eesmärk on pakkuda lõppjuhendeid just algajale tavakasutajale, kes pole ehk nii hästi kodus ka inglise keelega. Mõtle nüüd ise, mis juhtub, kui Linuxit paigaldab inimene, kes eriti ei oska inglise keelt, Linuxit näeb ka esimest korda ja teadmised ka arvuti alal pole vast kõige paremad.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 18:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

no mandriva paigaldamine on 99% eesti keeles ma arvan, see 1% puudu, sest ma ei ole päris kindel, peale seda on juba olemas foorum, kust saab küsida, selline kasutusjuhendi elus hoidmine linuxi maailmas on vaba aja tapmine imo Rolling Eyes selle asemel tõlgin parem thunderbirdi või parandan vigu firefoxis kui hakkan tegema sellest 2006-e versioonist 2007 õpetust, kui juba aprillis on 2007.1 ja midagi kindlasti jõuab muutuda Razz

_________________
Image Image Image

Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 19:42  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Meie eesmärk on pakkuda lõppjuhendeid just algajale tavakasutajale, kes pole ehk nii hästi kodus ka inglise keelega. Mõtle nüüd ise, mis juhtub, kui Linuxit paigaldab inimene, kes eriti ei oska inglise keelt, Linuxit näeb ka esimest korda ja teadmised ka arvuti alal pole vast kõige paremad.


Mandriva paigaldamiseks nüüd küll vist mingit erilist juhendit ega õpetus vaja ei ole, see peaks üldjuhul olema automaatne tegevus. Iseasi, kui keegi soovib sellega eelnevalt tutvuda. Kasutamisest kõnelevad juhendid on pigem mõttekad (juhtimiskeskuse tutvustus näiteks ja mingil määral töökeskkondadest ja olulisematest rakendustest).
Seda teeb tegelikult üsna ilusasti ära ka Mandriva enda dokumentatsioon, millele ka Laugasson viitab. Paraku ei ole seda nüüd mõni aeg enam eestikeelsena olnud, sest mul endal ei ole olnud ei aega ega ausalt öeldes ka teadmisi Mandriva dokumentatsioonisüsteemi omandamiseks - ja keegi teine ei paista ka olevat selle vastu huvi tundnud...


Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 19:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sander85 kirjutas:
no mandriva paigaldamine on 99% eesti keeles ma arvan, see 1% puudu, sest ma ei ole päris kindel,


Milline see 1% on?


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.03.2007, 20:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Qilaq kirjutas:
sander85 kirjutas:
no mandriva paigaldamine on 99% eesti keeles ma arvan, see 1% puudu, sest ma ei ole päris kindel,


Milline see 1% on?


see oli see, et mulle ei meeldi öelda kõik (100%), sest see tähendab kõike ja kui siis uues versioonis on midagi lisatud, mis tõlkimata, siis on hea ette heita Razz võib-olla (üsna tõenäoliselt on see ka kõik tõlgitud Razz) vähemalt viimane kord kui proovisin oli Smile

_________________
Image Image Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group