Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8854

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 14.04.2007, 13:31  postituse pealkiri:  Linuxiga Palmid selle aasta jooksul  

Palm Inc juhataja andis teada, et vähemalt selle aasta jooksul lastakse välja Linuxil ja vabal tarkvaral põhinev uus mobiilsete seadmete operatsioonisüsteem, millele on lisatud mitmeid Palm OS Garneti tehnoloogiaid. Antud lahendusest anti teada Palm Analyst kohtumisel ja nii pole veel tehnilisi aspekte täpsustatud. Küll ollakse aga kindlad, et uus süsteem saab olema Palmi uueks vundamendiks. Ühtlasi plaanitakse luua ka Palm Developer kommuun, kus siis kõik saaksid kaasa lüüa uue operatsioonisüsteemi arendamisel. Selle käiguga loodab Palm taastada oma positsiooni PDA ja nutifonide turul, mis vahepeal on kõikuma hakanud.

Isiklikult võin öelda (olen nüüd juba tegelikult päris pikka aega Palm One Treo kasutaja), et konkurentidel on veel palju areneda. Minu jaoks olen ma leidnud esimese nutifoni, mis vastab pea kõikidele minu soovidele. Nokia võib olla küll hea telefoni poolest, kuid PDA osas on neil veel arenemisruumi. Kuid kahjuks on Palm OS viimasel ajal hakanud lihtsalt vananema ja ei suuda toime tulla nii hästi erinevate päris uute lahendustega. Kuid loodetavasti see nüüd ka muutub.

Lähemalt aga Plam OS Linuxist võite lugeda Linuxlookupi vahendusel.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group