Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
laurivosandi
Moderaator
Moderaator


Vanus: 35
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 647
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2007, 20:17  postituse pealkiri:  Peavalu USBga  

Jamasin siin ühe masinaga, USB-IDE adapteri otsas DVD kirjuti ja sõltuvalt ilmast mängis 2-15 minutit ning peale seda kadus viimase device node (/dev/sr0) ära. dmesgi andis erroreid kuhjaga ja mount point ka katkes. Tegin siis loomkatsetusi ning nüüd on juba 2h korralikult mänginud filmi DVD pealt, nähtavasti aitas.

Lisasin vikisse artikli ka:
http://viki.pingviin.org/index.php/USB


laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2007, 21:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ja mina mõtlesin mingeid udupõhjuseid välja kui minu arvutist muusikat pleieritele kopeerides praktiliselt iga kord vigaseid faile tuli. Väga frustreeriv, uskuge mind, et minu kallis, muidu kõike oskav linux ei saa kopeerimisega hakkama Smile

_________________
Image

laurivosandi
Moderaator
Moderaator


Vanus: 35
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 647
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2007, 21:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma mõtlesin ka algul et tuum ajab mingeid mulle mulle, kusjuures läpakaga asi töötas probleemivabalt, aga viga oli tegelikult üsna konkreetne, küll aga dmesg võiks pisut dambjuuserile mõeldumalt väljendada neid erroreid.


johnsmith
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 24.07.2006
Postitused: 714
Asukoht: Universum
Distributsioon: Ubuntu/Gentoo/FreeBSD
finland.gif
postituspostitatud: 29.01.2007, 21:37  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul oli ka selline jama Mepisega kaasatulnud kerneliga.
Kord jälle sai ilusti mountida siis ei saanud üldse mountida tuli IO erroreid nagu küllusesarvest. Vahest veel tuli lisaks mingi mälu aadressi tekst nagu usb vidina jaoks pole vaba mälu......
Mul aga oli tarvis nagunii uuemat kernelit oma usb tv kaardi jaoks nii, et lasin uue vanilla kerneli peale. Probleem igatahes kadunud ei tea kas siis uuemas kernelis on parem usb ajur või mis. Imelik on see, et pole ennem mingeid probleeme usb -ga täheldanud kui mitte arvestada seda, et vanasti tuli käsitsi konsoolist mountida.

_________________
"Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it" - Henry Ford

laurivosandi
Moderaator
Moderaator


Vanus: 35
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 647
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2007, 21:56  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Enne elektrilist inspektsiooni sai ikka oma 4 erinevat kernelit ka kokku lastud ja muid trikke tehtud..


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group