Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
KennethBusick
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 33
Liitunud: 25.11.2021
Postitused: 1


usa.gif
postituspostitatud: 27.11.2021, 12:56  postituse pealkiri:  Vajan abi Google'i tõlkija jaoks  

Tere kõigile. Kuidas sul läheb? Postitan selle lõime vajadusest ja ei tea, kas see on hea koht või mitte. Pärast mitut katset ei saa ma oma Firefoxi brauseris Google'i tõlget kasutada. Hetkel kasutan Ubuntu 20.04. Eelkõige tahan võimalusel lisada laienduse. Poisid, ma ei saa sellest probleemist aru. Kas teil on ideid selle probleemi lahendamiseks?


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.11.2021, 15:09  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Palun täpsusta, mis mõttes ei saa Google tõlget kasutada? Kas translate.google.com leht ei toimi?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

643
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 08.07.2019
Postitused: 375

Distributsioon: GNU/Linux (64bit/32bit)
blank.gif
postituspostitatud: 28.11.2021, 12:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Google translate ei suuda üksinda eesti keelega parimat tulemust saada, natuke peab oskama ka ise eesti keelt.

_________________
www

DaStoned
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 42
Liitunud: 11.01.2007
Postitused: 388
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 28.11.2021, 13:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See on mingi spämm. Ilmselgelt automaattõlkest tulnud, vähetõenäoliselt autorilt ja sisult puhas jamps. Selliseid on siinsamas foorumis ennegi olnud.

_________________
When the shit hits the fan, keep your mouth shut!

Johnkaufman
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 35
Liitunud: 29.11.2021
Postitused: 1


blank.gif
postituspostitatud: 29.11.2021, 11:49  postituse pealkiri:  Re: Vajan abi Google'i tõlkija jaoks  

KennethBusick kirjutas:
Tere kõigile. Kuidas sul läheb? Postitan selle lõime vajadusest ja ei tea, kas see on hea koht või mitte. Pärast mitut katset ei saa ma oma Firefoxi brauseris Google'i tõlget kasutada. Hetkel kasutan Ubuntu 20.04. Eelkõige tahan võimalusel lisada laienduse. Poisid, ma ei saa sellest probleemist aru. Kas teil on ideid selle probleemi lahendamiseks?


Tere, kui teil on seda tüüpi probleem ja soovite seda lahendada; lihtsalt järgige samm-sammult selles artiklis mainitud protsesse. Loodetavasti aitab see teid.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 08.12.2021, 06:54  postituse pealkiri:  Re: Vajan abi Google'i tõlkija jaoks  

Johnkaufman kirjutas:
KennethBusick kirjutas:
Tere kõigile. Kuidas sul läheb? Postitan selle lõime vajadusest ja ei tea, kas see on hea koht või mitte. Pärast mitut katset ei saa ma oma Firefoxi brauseris Google'i tõlget kasutada. Hetkel kasutan Ubuntu 20.04. Eelkõige tahan võimalusel lisada laienduse. Poisid, ma ei saa sellest probleemist aru. Kas teil on ideid selle probleemi lahendamiseks?


Tere, kui teil on seda tüüpi probleem ja soovite seda lahendada; lihtsalt järgige samm-sammult selles artiklis mainitud protsesse. Loodetavasti aitab see teid.


Kasutan seda brauseri laiendust juba aastaid ka ise. Minule on see jubin suureks abiks kuna ma ise inglise keelt ei oska. Minusugustele on see suureks abiks ma usun.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group