Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
overflow
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 05.04.2020
Postitused: 39


blank.gif
postituspostitatud: 01.08.2021, 22:18  postituse pealkiri:  Linux Mint 20.2 hiir hangub alglaadimisel  

Selline kummaline probleem siis. Pooled korrad toimub alglaadimine normaalselt ja pooltel kordadel hiir on hangunud. Samal ajal ka alumine optika tuli ei põle. Igal buutimisel korraks see tuluke kustub.
lsusb samuti hiirt ei näita, kui on vigane alglaadimine olnud.
Lauaarvuti, Logitech juhtmega hiir.




Viimati muutis overflow 23.09.2021, 03:18; muudetud 1 kord
643
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 08.07.2019
Postitused: 375

Distributsioon: GNU/Linux (64bit/32bit)
blank.gif
postituspostitatud: 03.08.2021, 09:30  postituse pealkiri:  Re: Linux Mint 20.2 hiir hangub alglaadimisel  

overflow kirjutas:
Selline kummaline probleem siis. Pooled korrad toimub alglaadimine normaalselt ja pooltel kordadel hiir on hangunud. Samal ajal ka alumine optika tuli ei põle. Igal buutimisel korraks see tuluke kustub.
lsusb samuti hiirt ei näita, kui on vigane alglaadimine olnud.
Lauaarvuti, Logitech juhtmega hiir.

https://termbin.com/s78v

Hiirte puhul seda on pidevalt juhtunud. Sabata või sabata hiir vajab ikka usb ühendust ja kõik probleemid, mis on usb driveri ühendamisel, ON olemas.

Kui ühes pordis töötab, siis teises ei tööta. Üks hiir töötab, teine ei.
Ja küllaltki lühike eluiga on neil ka, ma pole üle aasta saanudki. Iga aasta uus hiir. Vahel tuleb ka patarei ära vahetada.
Sellele asjale ma pole lahendust leidnud, vahetada hiir, teise pordile, vahetada patarei.
Mõnikord vahetada distributsioon, näiteks live peal proovida sama hiirega.

Ma ubuntu baasil kasutan üldse ilma hiireta - mul on puuteplaat. Debiani peal optiline hiir hetkel töötab täitsa hästi.

_________________
www

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group