Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 19.08.2005, 16:51  postituse pealkiri:  STV FTP probleem  

Tere,
otsin inimest, kes kasutaks Linuxit ning kell on STV Satrun püsiühendus.

Nimelt ei saa ma logida nende ftp serverisse.

Arvatavasti on viga sätetes. ftp://ftp sisestamisel, ütleb ei seda ei ole leitud. Kasutan fireFTP-d, Firefoxi ning Konquerorit. Linux: Gentoo.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 19.08.2005, 18:05  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

pingida saad serverit?
Otse IP-le ühendudes - mis teate viskab?


intz
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 03.08.2005
Postitused: 20


postituspostitatud: 19.08.2005, 20:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Lülita PPPoE ühendus ehk, siis see sissehelistus protokoll (katkesta ühendus) välja selleks ajaks ning proovi uuesti. Kuna rahvast on palju selles serveris, siis võib ka selle tõttu ligipääs vaevaliseks osutuda.


vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 20.08.2005, 08:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Pingisin (web.)stv.ee ja www.stv.ee-d, Packet loss =100%, vabandan. Püüdsin FireFTP-ga juurde lülituda stv.ee-le, see püüab mind sisse logida kasutajanime anonymous ning mingi parooliga, peale selle püüdsin ka oma andmetega, midagi. Installistin commandlineí kliendi, see, logimisel, kirjutab järmist
421 Service not available, remote server has closed connection. (Lõpus)

Intz, mul pole ju aadressit mille juurde connecting või õiget kasutaja nime / parooli.


Teisel boardil öeldi, et mu arvuti on selle ftpga nagu lokaalses ühenduses, ning kohustuslik proxyserver on sellest lannist väljumiseks. ftp://ftp on arvatavasti alias. Peale selle STV meister ei osanud midagi teha minu masinaga, ühendamisel. Ma pidin kõik ise tegema (ADSL sätestamine).

Nii mõneski kohas on kirjutatud, et kui sul on lokaalvõrk peab seda eriliselt sätestama. Ma pean selle lokaalvõrgu hostid ntx ära nimetaka kõik ühes failis. Aga mul pole aadresseid. Võtan siis neid samu stv.ee-sid? (Scän näitas, et ftp port on avatud, peale selle ütles neiu nende abitelefonil, et ftp on anonüümne. Sellele juurde lisan ka, et ma ei saa muuta oma parooli telneti kaudu_ nagu na oma saidil näitavad.)

Kas on mingit programmi mis sätestaks automaatselt minu LANi asju?




Viimati muutis vih 24.08.2005, 10:24; muudetud 1 kord
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 20.08.2005, 11:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kas dhcp kaudu sulle midagi ei anta?
Kui antakse, kas siis dhcp-klient ka paigldatud on?


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 20.08.2005, 17:15  postituse pealkiri:  Re: STV FTP probleem  

Vampire kirjutas:
Tere,
otsin inimest, kes kasutaks Linuxit ning kell on STV Satrun püsiühendus.

Nimelt ei saa ma logida nende ftp serverisse.

Arvatavasti on viga sätetes. ftp://ftp sisestamisel, ütleb ei seda ei ole leitud. Kasutan fireFTP-d, Firefoxi ning Konquerorit. Linux: Gentoo.


kas saturn ple mitte STV üle linna lokaalvõrk, kus kiirused küündivad päris kõrgesse lakke kui kasutada nende enda sisevõrgu servusi.. ja seega peax ta olema ka sisevõrgu ip-ga ehk, mis välja ühendades läheb läbi välisvõrgu ip ja kui hiljem sellele ip-le ühendad, sis ongi puux, sest sinu sisevõrku see suunata ei oska.. enda tavalise STV ühendusega ei olnud eelmine aasta mingit probleemi, kõik pordid olid valla ja ligi sai täpselt nii palju kui ma neid tulemüürist läbi vaevusin laskma.. (tulemüür on ikka õieti confitud?)..
üldiselt on see vaid minu arvamus ja tõenäoliselt vale, aga see seletax, mix sa ligi ei saa väljast.. või veebiservu ja ssh töötavad?

_________________
Image Image Image

Mefistofeles
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 36
Liitunud: 15.03.2005
Postitused: 309
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian, Ubuntu, CentOS.
estonia.gif
postituspostitatud: 20.08.2005, 21:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

offtopic: STV Saturn ühendust on võimalik Tallinnas ja näiteks Viimsis kõigil saada? Või tuleb selleks mingi eraldi kaabel tõmmata?


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 21.08.2005, 01:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

offtopic: nad alles ehitavad seda võrku üles ja täpsemalt pead uurima nende infost, et kas sinu piirkonnas võrk töötab või mitte..

_________________
Image Image Image

vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 24.08.2005, 10:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sander, sa tabasid selle ära. Sain nende FTP IP, nedelt endilt. Lasin väljaminevaid packetteid jälitada ning tuli välja et nad proxy/cahcest/natist sererist edasi ei läinudki. Please selle, see võrk ei ole mitte lokaalvõrk vaid WAN, wide area network. Säärane võrk ühendab LANne.

Kui keegi aru ei saand veel, nett töötab, noh. Ainult FTP jupsib. Peale selle veel, kaablipoiss ei teind mu arvutiga midagi. Ma panin ise neti tööle ning see seletab muidugi ka ´ftp' aliase puudumise.

Rääkige mulle nendest lokaal-IPdest vms, kuis ma serverlie ligi pääsen, ilma et yhenduse proxysse suunata? Või kuidas lasta proxyl mind hoopis ftple suunata.


vih
Moderaator
Moderaator



Liitunud: 10.08.2005
Postitused: 654


blank.gif
postituspostitatud: 26.08.2005, 13:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sain tööle koera. Installisin dhcpcd ning tegin /etc/conf.d/net-is et dhcp-d kasutaks arvuti. Praegu teen täisupgrade-i, uuendan kõik, vahemalt on midagi teha nende kahe ööpäeva jooksul...

Suur äitah!!


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group