Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
643
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 08.07.2019
Postitused: 377

Distributsioon: GNU/Linux (64bit/32bit)
blank.gif
postituspostitatud: 21.10.2020, 16:10  postituse pealkiri:  Green Tunnel  

Jagab paketi kaheks osaks, näiteks ping on üks ja teine viin.org

Seega kui panna tunnel tööle ja näiteks veebilehitseja proksi 8000 peale, hakkab paketi poolitamine pihta.

https://github.com/SadeghHayeri/GreenTunnel

_________________
www

Gomi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 24.12.2017
Postitused: 182

Distributsioon: Gentoo, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 21.10.2020, 19:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tundub, et IP fragmentatsiooniga üritatakse DPI-st mööda minna? Olen kuulnud seda küll, et sama taktikat on kasutatud turvasüsteemidest (tulemüür, IPS, IDS jne) mööda pääsemiseks.
Kuigi kahjuks ei saa öelda, et ma kuskil Eestis veel olen sattunud võrku, kus mingisugust tsensuuri olen märganud (netikasiinode teema jätan vahele, sellest võid täiesti teadmatult mööda pääseda...)


643
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 08.07.2019
Postitused: 377

Distributsioon: GNU/Linux (64bit/32bit)
blank.gif
postituspostitatud: 22.10.2020, 12:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Gomi kirjutas:
Tundub, et IP fragmentatsiooniga üritatakse DPI-st mööda minna? Olen kuulnud seda küll, et sama taktikat on kasutatud turvasüsteemidest (tulemüür, IPS, IDS jne) mööda pääsemiseks.
Kuigi kahjuks ei saa öelda, et ma kuskil Eestis veel olen sattunud võrku, kus mingisugust tsensuuri olen märganud (netikasiinode teema jätan vahele, sellest võid täiesti teadmatult mööda pääseda...)

Tsensuur tuleb kui telegramil kästakse eesti organitele ligipääs anda ja kui viimased keelduvad seda tegemast nagu nad venemaal tegid.

_________________
www

Gomi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 24.12.2017
Postitused: 182

Distributsioon: Gentoo, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 24.10.2020, 14:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

643 kirjutas:
Gomi kirjutas:
Tundub, et IP fragmentatsiooniga üritatakse DPI-st mööda minna? Olen kuulnud seda küll, et sama taktikat on kasutatud turvasüsteemidest (tulemüür, IPS, IDS jne) mööda pääsemiseks.
Kuigi kahjuks ei saa öelda, et ma kuskil Eestis veel olen sattunud võrku, kus mingisugust tsensuuri olen märganud (netikasiinode teema jätan vahele, sellest võid täiesti teadmatult mööda pääseda...)

Tsensuur tuleb kui telegramil kästakse eesti organitele ligipääs anda ja kui viimased keelduvad seda tegemast nagu nad venemaal tegid.

See on selline tsensuur, mille vastu sinu viidatud tarkvara ei aita kuidagimoodi. Ja kui aitab, siis aitaks ka igasugune teine VPN-tarkvara - need kuidagi blokeeritud ei ole.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group