Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 23.04.2019, 19:14  postituse pealkiri:  Icecast+Schoutcast koos töötamas ühes serveris?[TOIMIB]  

Et kas selline kooslus on toimiv nagu teema pealkirjas?

Ise googeldanud nii ja naa aga pole mingit vastust leidnud just nimelt antud küsimusele, et kas nad töötavad koos sama aegselt ühes serveris?
Vastuseid olen googlest saanud aint icecast VS. shoutcast.

Hetkel jookseb servus ainult Icecast. Soov shoutcast lisaks jooksma panna oma servusse tuleneb sellest, et siis saaks ka oma jaama lingi tasuta ühte suurimasse mussi jaamade kogusse.

Hetkel striimin broadcast tarkvarast eraldi tasulisse servusse mis on seotud shoutcastiga.

Kui statsi vaatan siis suurem osa kuulajatest on mu jaama külge pookinud ennast just sealt.

Otseselt häda pole selle shoutcasti paigaldamisega oma servusse kuna tasuline teenus pole tapvalt kallis.

Aga oma on ikkagi UHKEM!!! Smile


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 04.05.2019, 10:50  postituse pealkiri:  Re: Icecast+Schoutcast koos töötamas ühes serveris?[TOIMIB]  

-IFFI- kirjutas:
Et kas selline kooslus on toimiv nagu teema pealkirjas?

Ise googeldanud nii ja naa aga pole mingit vastust leidnud just nimelt antud küsimusele, et kas nad töötavad koos sama aegselt ühes serveris?
Vastuseid olen googlest saanud aint icecast VS. shoutcast.

Hetkel jookseb servus ainult Icecast. Soov shoutcast lisaks jooksma panna oma servusse tuleneb sellest, et siis saaks ka oma jaama lingi tasuta ühte suurimasse mussi jaamade kogusse.

Hetkel striimin broadcast tarkvarast eraldi tasulisse servusse mis on seotud shoutcastiga.

Kui statsi vaatan siis suurem osa kuulajatest on mu jaama külge pookinud ennast just sealt.

Otseselt häda pole selle shoutcasti paigaldamisega oma servusse kuna tasuline teenus pole tapvalt kallis.

Aga oma on ikkagi UHKEM!!! Smile


Ajasin oma testmasina käima ning seadistasin servuks ja tegin siis loomkatse.

Mina leidsin lõpuks järgmise lahenduse.

Esmalt paigaldasin SHOUTCAST serveri ja tegin vajalikud konfimised. See server jäi jooksma vaikimisi paigalduse käigus paigaldatud portidel (8000 ja 8001). Ei suutnud välja guugeldada ja mõelda kuidas sellel oleks saanud muuta porte.


Järgmisena lasin servule peale Libretime tarkvara mis paigaldab ka koheselt ICECAST serveri. Siis muutsin ära ICECAST vaikimise pordi 8005 peale.

Ning tulemuseks on voillaaaaa. Toimivad rõõmsalt koos Icecast ja Shoutcast serverid ja edastavad probleemideta muusika striimi.

SHOUTCAST STRIIM: http://rememberhits.com:8000/index.html?sid=1
ICECAST STRIIM: http://rememberhits.com:8005/


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group