Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 03.10.2018, 00:20  postituse pealkiri:  Lightworks 4.0.0 probleem  

Os ubuntu mate 18.04 LTS

Problemaatiline pakett: Lightworks 4.0.0

Esimene jama on selles et paket tahab installi käigus meelevaltselt teisi pakkete eemaldama hakkata. Umbes 33.

Asju mida mul on tarvis.

Teiseks on see jama et käivitamise ajal paneb tuimalt pange. Hakkab ennast laadima ja siis ühtäkki ilma hoiatuseta kukub kinni ja kaob.

Mul on hädasti head videotöötlus tarkvara tarvis kuna pean oma organisatsjoonile video tööd tegema.


Gomi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 24.12.2017
Postitused: 182

Distributsioon: Gentoo, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 03.10.2018, 00:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kust sa selle üldse installid? .deb nende kodulehe paistab olevat 14.0 väljalaskeajaga eelmine aprill, eeldan, et sa mõtlesid seda.
Mis täpselt sinu esitatud käsk ja selle väljund olid?


al(tm)
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 53
Liitunud: 28.03.2017
Postitused: 51
Asukoht: Tartu

estonia.gif
postituspostitatud: 06.10.2018, 14:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Proovi, äkki saad BlackMagic Design'i Resolve paigaldatud. Sellest on samuti tasuta linuxi versioon.

Teine asi, kui "video tööd" pead tegema, ega ma muud soovitada ei oska, kui veidi tõhusamate riistade poole vaadata. Kardan, et pigem varem kui hiljem tuleb nende tasuta versioonidega showstopper ette. Ma olen mõlemat põgusalt uurinud, Lightworksiga olid nt formaatide piirangud, tasuta Resolve oli minuarust kuni HDni ja paljud asjad ei töötanud realtime'is (st sa ei näe eelvaadet, pead renderdama). Kui see on OK, ära edasi loe.

Kõige odavam TCO on töötavatest asjadest FCPX/Motion/Compressor kombol. Seda softi on ka üsna inimlik õppida ja kohe saad okei tulemuse kätte. Otseselt juurde osta isegi väga midagi vaja pole, vbl Affinity fototöötlustarkvara. Ja kui tõsisemaks heliga tegelemiseks läheb, siis Logic

Miinused, Mac-only ja AfterEffectsi asemel pead läbi ajama Motioniga (mis võib olla ka hoopis pluss Wink . Samas, töötab korralikult ja maksad vaid 1x (vs Adobe obrok)

LISATUD

Huvi pärast värskendasin mälu. Tasuta Lightworks lubab välja vaid h264, täishind on 338 eurot, mis on naeruväärne, kui Sa dokumentatsioonist muid piiranguid ka vaatad. Ütlen üsna otse- käkk.

Resolve 15 Studio on 229 dollarit, aga võiks tasuta versioonile enne otsa vaadata. Koloreerimiseks jah, kindlasti, aga nomaeitea....


dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 10.10.2018, 13:53  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Siiamaani fotograafia jaoks kasutan Corel after shot prod. kui mul peaks minema tõsiseks video mülluks siis kindalasti ostan endale paremad riistad sisse.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group