Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
parimmax
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 58
Liitunud: 21.03.2009
Postitused: 367

Distributsioon: estobuntu,ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 29.12.2015, 11:31  postituse pealkiri:  Chromixium ja ID kaart  

Kas keegi kasutab sellist distrod nagu Chromixium ja kuidas on lood ID kaardi toimimisega? Saab kasutada?


ertserts
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.10.2013
Postitused: 445
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 29.12.2015, 14:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mina ise olen rohkem Firefox brauseri usku (parem konfida, rohkem pluginaid, kiirem jne) kuid mul on olude sunnil olnud hetki millal olen pidanud id-kaardiga kasutama Chromium brauserit.

Seega on mul sos olukordades Chromium id-kaardiga töötanud küll. Pärast Chromiumi kasutamist tavaliselt uninstallin selle brauseri, sest ma ei vaja seda brauserit igapäevaselt. Smile

LISA.
Ah jaa, juhul kui sa küsid Chromixium OS'i (pärit UK) kohta siis baseerub see Ubuntu LTS peal. Seega peaks id-kaart seal töötama. ID tarkvara installil pead propside korral muutma apt repodes suure tõenäosusega distro nime. Ma pakun et kuna distro nimi on algusega Chromium* siis on see suht aeglane Linux distro. Sinna on default installitud Chrome brauser koos pepperflash plugin'aga. Pealegi on alles Chromixium OS'i esimene suvine versioon 1.5. Kõik alles lapsekingades. Smile

_________________
ertserts@linuxialune:~$ echo;echo Local and Remote IP connections:;netstat -at|sort -k5|grep ESTABLISHED|cut -c20-80;echo

Skorzeny
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.06.2007
Postitused: 357

Distributsioon: /LinuxMint Mate19.3/Kali Linux
burkinafaso.gif
postituspostitatud: 30.12.2015, 07:08  postituse pealkiri:  Re: Chromixium ja ID kaart  

parimmax kirjutas:
Kas keegi kasutab sellist distrod nagu Chromixium ja kuidas on lood ID kaardi toimimisega? Saab kasutada?


Loomulikult töötab, buntoid ju.

_________________
Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group