Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 05.11.2015, 09:37  postituse pealkiri:  Vana AutoCAD-i fail  

Tere!

Mul on üks palju aastaid tagasi tehtud AutoCAD-i fail .dwg, mida sooviks taaselustada. Tehtud IBM XT-l klaveri nooltega kursorit liigutades :-P,
esialgne AC versioon vaatab failist vastu - AC1.40. Praegune SolidWorks ei oska sellega midagi peale hakata. Arhiivi sügavustest leidsin DOS-i AutoCAD-i 2.17b (1985), mis oskas mu faili avada, tunnistas vanaks ja konvertis uuemaks - nüüd on AC2.10.

IMAGINiT Technologides http://blogs.rand.com/manufacturing/2008/11/ teab keegi, et:
AutoCAD 2008 can read DWG files back from AutoCAD version 2.0.

Nüüd siis küsimus, et kas kellelgi on AutoCAD 2008 ja on nõus mu ühe faili konvertima uuemaks? Fail on umbes 20k, joonisel on ka mõned numbrid, aga nende pärast pole vaja muretseda, kui ei saa fontidega hakkama, need saab uuesti peale kanda.


ertserts
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.10.2013
Postitused: 445
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 05.11.2015, 12:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sai siin üksvahe ühte tuttavat aidatud. Tal olid üle 10-aasta tagused majaplaanid ainult BAK faili vormingus (autocad). Konvertisin need ümber DWG faili vormingusse (autocad) ja hiljem ka pdf formaati.

Saada see 20KB failijupp mulle pingviin e-post privasse. Vaatan mida teha saab. Mingit otsest 100% väärismetalli tulemit ma sulle lubada ei saa kuid võin asja üritada. Smile

_________________
ertserts@linuxialune:~$ echo;echo Local and Remote IP connections:;netstat -at|sort -k5|grep ESTABLISHED|cut -c20-80;echo

akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 06.11.2015, 10:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ertserts kirjutas:
Saada see 20KB failijupp mulle pingviin e-post privasse. Vaatan mida teha saab.

Tänan Ertsertsi abi eest.

Fail on nüüd kontaktne. Küll mitte päris sedanägu nagu originaal, aga selle kordategemine on väga palju väiksem vaev kui otsast peale uue joonistamine.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group