Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
paadikapten
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 41
Liitunud: 26.01.2007
Postitused: 300
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Debian/Ubuntu suguharu ja pisidistrod
estonia.gif
postituspostitatud: 29.06.2015, 00:44  postituse pealkiri:  Pildislaid ekraanisäästjas  

Tuttav sai just enda arvutisse Lubuntu.
Windowsis meeldis tal panna ekraanisäästja slaidina pilte näitama.
Ja tal on soov seda ka Lubuntus kasutada.

Kas annab Lubuntu ekraanisäästjat sedamoodi sättida?

EDIT: Xscreensaveriga katsetades selgus, et ta laseb mul avada vaid üldisi kaustu nagu Kodu, Dokumendid, Pildid jne. Ja sealt ta näitab valimatult kõike, mis neis ja nende alamkaustades vedeleb. Ma aga tahtsin, et asi näitaks vaid minu valitud pilte kindlast kaustast. F-Spoti abiga saigi siis tekitatud kodukausta üks alamkaust Gallery, kuhu eksportisin posu pilte. Sellesse kausta lasi Xscreensaver end ilma tõrgeteta ühendada ja ekraanisäästja töötab.

Kuidas teie olete sellist asja lahendanud?

_________________
Ideaalne distro on lihtne, töökindel ja praktiline. Windowsilt ümberõppimine võiks piirduda ühe õhtuga.

akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 29.06.2015, 07:24  postituse pealkiri:  Re: Pildislaid ekraanisäästjas  

paadikapten kirjutas:
saigi siis tekitatud kodukausta üks alamkaust Gallery, kuhu eksportisin posu pilte. Sellesse kausta lasi Xscreensaver end ilma tõrgeteta ühendada ja ekraanisäästja töötab.

Kuidas teie olete sellist asja lahendanud?

Ei olegi lahendanud, aga just nii tulebki lahendada.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group