Miks Apple magic trackpad vahel ei tööta Ubuntus?

0 häält
880 vaatamist
Arvutiks Gigabyte Brix 4010u millel selline wifi/bluetooth kaart sees nagu Realtek RTL8723AE.

Selle kaardi kohta on nii mõndagi halba öeldud wifi poole pealt aga kas see mõjutab ka bluetoothi kasutamist?

https://help.ubuntu.com/community/HardwareSupportComponentsWirelessNetworkCardsRealTek#PCI

Vahepeal lõpetab hiir lihtsalt oma töö ja näpuga liigutades ei tee midagi. Kui nüüd trackpadile peale vajutada ja liigutada sõrmega siis hakkab hiir liikuma ning paari sekundi pärast töötab ka ilma vajutuseta. Olen testinud trackpadi ka ühe windowsi masinaga ning sellega oli kõik korras. Igasugune vastus oleks mulle abiks :)
küsitud 22. jaan 2015 kategoorias Algaja küsib - Muffin (0 punkti)

1 vastus

0 häält
Olen saanud nüüdseks enam-vähem tööle 3.18.9 kerneliga. Realteki kaart sai vahetatud Intel N7260 vastu, kuigi uuendusega oli Realtek stabiilsem aga kiiruste suurendamiseks olin sunnitud Intelit kasutama.

Kernel 3.19.x uuendamisel läks aga kõik nihu. Sätetes paistab bluetooth seadmete akutasemed ning mõnikord on need tõesti madalad ja ühendused ebastabiilsed. Kohe nii ebastabiilsed, et vahel ei taha ühendust ka võtta.

Olen ostnud nii Apple trackpadile kui klaviatuurile korralikud sanyo akupatareid sisse, laadinud ja kohe kindlasti ei usu, et selles peaks viga olema.

On kellegil veel tekkinud bluetooth seadmetega probleeme 3.19 kernelis?

Praegu olen downgrade'inud 3.18.9 peale ning jään kerneli uuendusi ootama ja lootma.

Väga harva teeb bluetooth mul "restarti" ja ühendused kaovad. Hiirega on ikka probleeme ja vahel lõpetabki oma töö ning laseb kasutada ainult kui peaksin vajutama kahe sõrmega(tegema parem-klõpsu). Mõne aja hiirega mängides hakkab kõik tööle jälle.
vastatud 16. märts 2015 - Muffin (0 punkti)
...