Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 12:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Gnome
Cinnamon
LXDE

Olenevalt massina jõudlusest ja eesmärgist.
2003 - 2013 kujunenud harjumuste põhjal ja sügavalt subjektiivselt.

Just my 5 cents...

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

Kai-do
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 44
Liitunud: 01.08.2013
Postitused: 31
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 13:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma puutusin Linuxiga esimest korda kokku tänavu kevadel kui panin prooviks ühele läpakale Ubuntu peale. Olen nüüdseks proovinud erinevaid.

Paljude distrote puhul võiks öelda, et pole vaja lasta ilumeeleta inimesi keskkondi looma. Milleks vorbitakse mingeid õudsaid ja koledaid töölaudu? Smile


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 13:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kai-do kirjutas:
Ma puutusin Linuxiga esimest korda kokku tänavu kevadel kui panin prooviks ühele läpakale Ubuntu peale. Olen nüüdseks proovinud erinevaid.

Paljude distrote puhul võiks öelda, et pole vaja lasta ilumeeleta inimesi keskkondi looma. Milleks vorbitakse mingeid õudsaid ja koledaid töölaudu? Smile


Miks?
Eks ikka selle tõttu, et tahetakse ja seda saab teha igaüks, kel soovi.
Sina, mina, tädi Maali ja tema kass.

Aga sina ära vali koledat distrot. Vali ilus. Very Happy

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 13:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kai-do kirjutas:
Ma puutusin Linuxiga esimest korda kokku tänavu kevadel kui panin prooviks ühele läpakale Ubuntu peale. Olen nüüdseks proovinud erinevaid.

Paljude distrote puhul võiks öelda, et pole vaja lasta ilumeeleta inimesi keskkondi looma. Milleks vorbitakse mingeid õudsaid ja koledaid töölaudu? Smile

Vähemalt on meil kõigil õigus ja võimalus kujundada endale päris oma töölaud. Kas kole või ilus, on juba enda otsustada, palju teised ikka meie töölaudu vahivad. Mul selleks masinas mitu Linuxit - ühega teen tööd (elementary OS), teistega loon koledaid töölaudu jms Smile


Kai-do
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 44
Liitunud: 01.08.2013
Postitused: 31
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 14:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Smile


Kruusia
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 26.09.2013
Postitused: 280
Asukoht: Rae vald
Distributsioon: Mint 18.1 Mate
estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 23:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sander, kas Elementary on Sinu meelest ilusa töölauaga (default) või krutid selle ka "koledaks"?

_________________
Kruusias elavad kruusid. Ehivad end rõngaste ja piltidega. Aga sisu on vedelavõitu

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 23:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kruusia kirjutas:
Sander, kas Elementary on Sinu meelest ilusa töölauaga (default) või krutid selle ka "koledaks"?

Ei seda ma ei puutu, on niigi lihtsa ja ilusa töölauaga. Nagu ütlesin, kasutan elementary OSi tööks ja pole aega töölaua ilu või koledust nautida.

Mõtlesin siin ja arvan, et ma viimase Mindi vist liigse kruttimisega tuksi keerasingi.


Kai-do
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 44
Liitunud: 01.08.2013
Postitused: 31
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 23:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Elementary OS on jah päris ilus, kuid suvel katsetades oli ta kohutavalt aeglane.

Sama masina peal jooksis hiljem Ubuntu 13.04 32-bit ja praegu Ubuntu 13.10 64-bit igati ladusalt ja kiirelt.


-IFFI-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 47
Liitunud: 25.06.2005
Postitused: 1411
Asukoht: Lappeenranta-Turku
Distributsioon: Linux MX
finland.gif
postituspostitatud: 30.12.2013, 23:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tegelikuses ilu peitubgi vaataja silmades Very Happy ja linux ongi selles suhtes tore jubin, et selle saad täpselt selliseks mutterdada nagu ise tahad.

Minuarust on see tobe arutelu milline valmis distro ja töölaud on ilus. Linuxite üle võiba vast aint arutleda teemal milline on stabiilne ja lihtsasti kasutatav põhisüsteem ehk tuum sest kõik muu on ju vabalt oma käejärgi muudetav. Tegelikult seegi on ju mõtetu kuna linuxit saad põhimõteliselt kuni alustaladeni välja lõpmatusein muuta kui on piisavalt oskusi Very Happy Minu oskused piirduvadgi töölaua mudimises ja sellest ka mulle enamasti piisab...

Ah tegelt ma ei oska oma mõtteid mitte kunagi õieti sõnadesse panna ja ennast väljendada aga loodan vast saate aru mida üritan kirjutada Very Happy Very Happy


Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 31.12.2013, 00:00  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kai-do kirjutas:
Elementary OS on jah päris ilus, kuid suvel katsetades oli ta kohutavalt aeglane.

Sama masina peal jooksis hiljem Ubuntu 13.04 32-bit ja praegu Ubuntu 13.10 64-bit igati ladusalt ja kiirelt.

Ei saa aru. Mul on momendil samas masinas ka Ubuntu 13.10 Unityga ja see koormab samu rakendusi kasutades masinat silmnähtavalt rohkem. Kiiruses tajutavat vahet pole, küll aga läheb masin kuumemaks, ventilaator undab pidevalt, elementarys pole seda peaaegu kuuldagi, ka mälukasutus ja protsessori näitajad on Ubuntu kahjuks.


Kai-do
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 44
Liitunud: 01.08.2013
Postitused: 31
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 31.12.2013, 00:44  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

No ei tea. Äkki oli mingi Elementary ja Lenovo konflikt Smile


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group