Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
erku
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 12.09.2008
Postitused: 558
Asukoht: Tallinn, Järvamaa
Distributsioon: Mint/Debian _32bit
estonia.gif
postituspostitatud: 13.10.2010, 12:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

countrymees kirjutas:

..nii näiteks ei taha peale mõningate programmide sulgemist (Firefox 3.6.10; Digikam 1.5.0) need reaalselt oma tööd lõpetada ja uuesti avamisel nad ikka veel tegutsevad.


Noh, mul Mint all on pea samuti. Olen endale teavitanud asjast et lihtsalt on nii ja kuniks ei sega siis.. Igal korralikumal asjal on ju ikka miski väike kiiks Smile
Kui sulgen programmid siis on nagu suletud, aga tegelikult tiirlevad põhimälus vilinal edasi. Näen siis kui olen programmid sulgenud ja arvutil ees taustapilt. Kui nüüd teha ekraanist pilt (PrtScr klaveri klahvi abil), siis ei ole seal vaid taustapilt vaid viimati suletud proged on endiselt osaliselt näha. Nüüd, kui avada suurem kaust ja sulgeda see, siis enam pole.

_________________
Mõttetera: Kui tarkvara ei meeldi või ei sobi, tuleb valida teine tarkvara.

akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 14.10.2010, 08:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

countrymees kirjutas:
näiteks ei taha peale mõningate programmide sulgemist (Firefox 3.6.10; Digikam 1.5.0) need reaalselt oma tööd lõpetada ja uuesti avamisel nad ikka veel tegutsevad.

Ma olen märganud, et mõnel programmil on käitumise erinevused olenevalt sellest, kas panna kinni akna x-nupust või File-menüüst.
Tundub, et viimane variant lõpetab programmi töö korrektsemalt.


lite
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 16.06.2006
Postitused: 27
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: openSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 24.02.2011, 20:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

macbook pro puhul analoogne probleem. Aitas, kui lisada boot parameetriks reboot=pci


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group