Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 16:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

atrox kirjutas:
-ordi- kirjutas:
tommi kirjutas:
OO on aeglane


Ma pakun et su arvuti on aeglane. OO 3.2 jookseb/käivitub mul hetkega ka esmasel käivitamisel.


Sul on siis mingi erikuradirets masin? Mul 64-bitine 2-tuumaline Athlon 4200+ ja 2 GB mälu puhul võtab OOo 3.2 käivitumine ikka vähemalt 5 sekundit (hetkel jõudsin rahulikult 8'ni lugeda, kuni ta käivitus). Kui keegi Windowsi-inimene mul seda kõrvalt vaatab, kommenteerib alati, et mul on aeglane arvuti Smile


Windowsi paigaldustel on tavaliselt "kiirkäivitaja" automaatselt kohe sisse lülitatud, Linuxis reeglina mitte. Kui see on sees, siis ei ole mu meelest vahet, kus käivitada, ikka läheb hetkega...

_________________
Tõlkija (Mandriva Linux, KDE, Scribus, CUPS)

-ordi-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 31
Liitunud: 13.12.2008
Postitused: 821

Distributsioon: GNU/Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 17:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

atrox kirjutas:
-ordi- kirjutas:
tommi kirjutas:
OO on aeglane


Ma pakun et su arvuti on aeglane. OO 3.2 jookseb/käivitub mul hetkega ka esmasel käivitamisel.


Sul on siis mingi erikuradirets masin? Mul 64-bitine 2-tuumaline Athlon 4200+ ja 2 GB mälu puhul võtab OOo 3.2 käivitumine ikka vähemalt 5 sekundit (hetkel jõudsin rahulikult 8'ni lugeda, kuni ta käivitus). Kui keegi Windowsi-inimene mul seda kõrvalt vaatab, kommenteerib alati, et mul on aeglane arvuti Smile


Pole küll Office 2007 viimasel ajal proovinud aga igatahes kiiremini ta küll ei käivitu.

Mul on jah veidi parem masin kui sinul.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 19:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

daddo kirjutas:
Kui see peaks nüüd tõeks osutuma, siis ma loodan, et vähemalt EL-i tasemel, kus on suhteliselt palju asutusi ja riike vaba avatud tarkvara poole vaatama, hakkab Oracle-d samamoodi pigistama, nagu MS'i seoses browseritega jne.

võiks ja tegelikkuses on see üks koht millele loota.

Samas kui asjad ei lähe nii mustades toonides nagu me siin arutame, OLETAME, et oracle isegi toetab OpenOffice arendamist ja igati toetab, siis oleks ju super? Kui see oleks ainult nii...


oldgreeneye
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 33
Liitunud: 23.01.2008
Postitused: 297
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 20:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul on AMD Athlon 3500+ 64 BIT ja üks giga rammi ning proovisin openoffice 3.2-hte, kiirkäivitajat pole sees ning käivitus umbes 4,5 sekundiga. Ei kurda, et ta aeglane oleks.

Kui Oracle hakkab arendust kärpima, siis võiksid sellised firmad nagu Canonical ja Novel härjal sarvist haarata?


tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 20:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-ordi- kirjutas:
tommi kirjutas:
OO on aeglane


Ma pakun et su arvuti on aeglane. OO 3.2 jookseb/käivitub mul hetkega ka esmasel käivitamisel.


mul on ka 3.2 ja tõesti on kiirem kui OO 3.1. Aga ikka on minu meelest aeglasem kui Office 2007 ja 2010 beta. 2010 beta on juba päris suur edasi ka interface poolest. Ja kiire on ta ka. Pole muud teha kui MS kiita!
Twisted Evil
Oracele võiks suunata osa teenitud rahast OO arendamisele Smile


atrox
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 15.03.2010
Postitused: 108

Distributsioon: openSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 22.04.2010, 20:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

tommi kirjutas:
mul on ka 3.2 ja tõesti on kiirem kui OO 3.1. Aga ikka on minu meelest aeglasem kui Office 2007 ja 2010 beta. 2010 beta on juba päris suur edasi ka interface poolest. Ja kiire on ta ka. Pole muud teha kui MS kiita!


Ega jah.. olen suur vabavara kasutaja küll, aga kui pidin töö juures rohkem tabelarvutust tegema hakkama, siis kasutan 90% juhtudest OOo Calc'i asemel CrossOveri abil Excel 2007't - mugavam, funktsionaalsem ja kiirem.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group