Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Paul777

Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 78
Liitunud: 31.12.2007
Postitused: 96
Asukoht: Tartu linn
Distributsioon: beetad,alfad,distrod
estonia.gif
postituspostitatud: 12.10.2014, 12:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

[quote="spott"]uus.pingviin.org on tõesti maas - puhastasin eelmine nädal serverit ja võtsin maha sellised arendused ja lehed, mis praegusel hetkel aktiivsed ei ole. Mingi aeg kindlasti uuemale platvormile kolimine tuleb ja täiendusi teeme. Kuid enne üritaks ma praegu selgusele jõuda, kas Pingviin peab liikuma täiesti eraldi MTÜ alla või suudetakse mõni vaba tarkvara MTÜ siiski nii aktiivseks lükata, et saan ja julgen Pingviini sinna alla

Oskan arvata,et MTÜ ja kindlasti liikmemaksuga,ntx 1EUR aastas ja rohkem..Ma klkkaks hea meelega lingil "MTÜkassa".Liikuma peaks ikka rikkama MTÜ siiva alla.Kogukond on siis suurem ja rikkam.Häbi olgu mul tasuta võileiba tahta! Very Happy Mõni üksik on naiivik nagu ventilaatori tiivik. Laughing Praegu on moes playerid,vajutad ja tuleb mingi konverents,saade või ülekanne laivis.Veebikaamera ja natuke juttu ka,praegu on just see moes.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 12.10.2014, 22:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mihkel kirjutas:
Nüüd tuleb kaevur mati Razz
uus.pingviin.org on maas. Kas uuele platvormile minek ei olegi enam kavas? Praegusel foorumil on minu jaoks põhiline probleem see, et ta ei ole mobiilsetes seadmetes eriti kasutatav. Või on ehk phpbb2-le võimalik külge pookida selline teema, mis teeks nt telefonis foorumi paremini kasutatavaks?

Ja teine asi oleks openid, et uued kasutajad ei peaks registreerimisega vaeva nägema.

Või mis plaanid on?


Mobiilne teema oleks ilmselt isegi täitsa teostatav. Paraku napib seda vaba aega, et sellega tegeleda. Kuna pole ise mobiilne kasutaja ja eelistan pigem arvuti kaudu endiselt pruukida, siis on ka kerged probleemid motivatsiooni leidmisega Smile

_________________
Image Image Image

tris

Troll - ära toida!
Troll - ära toida!



Liitunud: 23.08.2014
Postitused: 713

Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 25.12.2015, 08:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma näeksin pingviin.org tulevikku sellisena, et saab annetada bitcoini ja SEPA-ga. Et oleks Mittetulundusühing, kus autom. saaks kasutaja (kui teeb annetuse) MTÜ liikmeks. Ja eemaldatakse kui ei ole mingiks ajaks maksnud. (MTÜ põhikiri nõuab vastavaid eeskirju)

Samas võiks wiki olla, kuid foorum/esileht võiks olla juba mingi gnu social ( https://quitter.no ) stiilis, et saan lisada ükskõik kus gnu social aadressile.


Näiteks esileht võiks hoopis wikiga ühilduv olla nagu näiteks sellel lehel: https://www.noisebridge.net/

_________________
ricochet:yckka6zlbxv767lz

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group