Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
-ordi-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 32
Liitunud: 13.12.2008
Postitused: 821

Distributsioon: GNU/Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 17.10.2009, 21:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mälud on hetkel väga odavad eriti DDR2, DDR ja SDRAM jms vanemad mälud on kallid, 2GB mälu saab kätte umbes 500kr eest ja 1GB juba 200-250 kr eest.


See et Estobuntu 600mb rami võtab see ei ütle midagi, oleneb mida teha, kui ikka, mul kohati ~~2,7GB mälukasutus, tavaolekus ka umbes 450mb - 1300mb vahel.


zeratul
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 22.02.2006
Postitused: 120
Asukoht: Kiili
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.10.2009, 22:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Üldiselt jah, tänapäeva OS'id (ka vinnilised) enam ikka päris lambist 100% ei hangu. Tavaliselt ikka kas riistvara või mõne rakenduse viga. Harvemal juhul on kasutaja suutnud midagi pekki keerata. Ise olen alati süsteemi logid üle vaadanud ja üks kord sain isegi abi. Nimelt korra olin mysql andmebaasid kuidagi valesti ühest arvutist teise kopeerinud ning kernel logis oli vastav viga täitsa olemas ja sain tänu sellele asja korda.
Kui aga kahtlustad mälude viga, siis GRUBi buutmenüüs saad valida mälutestimise valiku. Pane asi pikemaks ajaks jooksma ja saad teada, kui mälu on vigane.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group