Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
M6h
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 28.04.2009
Postitused: 171

Distributsioon: Linux Mint 15 (Olivia)
estonia.gif
postituspostitatud: 13.08.2009, 09:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Vennal on HP Dv seeriast miskine masin ja poest ostes koos Vistaga. Aga ülla ülla Wifi ei suuda ennast korralikult igakord käima saada ja probleem on võrkude leidmisega.
+ siis need emaplaadi suremise jamad, nii garantii ajal kui peale seda.

Ise oman Dell Vostro A860 nimelist mudelit (Sain koos Ubuntuga Delli esindusest 6500.-) Ja siiani probleeme ei ole olnud. Peale selle, et Ubuntu 8.04 pealt uuendasin 8.10 peale ning wifi ei töödanud enam, kuid sellele sai ka tarkade foorumipoiste abiga korda.


asjameez
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 34
Liitunud: 09.03.2007
Postitused: 428
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 13.08.2009, 11:28  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Endal juba pikalt üks suur kobakas Medion (ümbernimetatud Clevo), mis on igasugu eksootilist rauda täis. Sellest hoolimata on Linuxiga ühilduvus on 99%. Ainuke asi, millele pole draivereid on veebikaamera. Mitmel tuttaval Dellid selle ajaga garantiis käinud, aga need mingid odavad Studiod ka.

Siiski kõige parem läpakas, mida omanud olen, on Dell D410 (420, 430 jt uuemaid pole lihtsalt saanud proovida).


-ordi-
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 31
Liitunud: 13.12.2008
Postitused: 821

Distributsioon: GNU/Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 13.08.2009, 12:25  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma ei tea kui paika see nüüd peab aga sai ükskord Ordi esindusest küsitud kuidas nende arvutid ühilduvad Linuxiga ja siis mulle vastati et nad proovivad kõikidel oma arvutitel Linuxeid ja samas saab Ordist osta väga vabalt tühja kõvakettaga arvuteid (siis pole vähemalt mingit läbu peal "Windows Vista" ja sellised). Ja kellel on olnud probleeme Ordi toodetega ning kust? selline jutt et need vastu ei pea, mingi igivana 3.a Dell vb olla peab jahh kauem vastu aga mis tolku sellest on, sisu on ju vananenud. Ja nagu Sa mainisid et tahad pilte töödelda, selleks läheb vaja kindlasti korraliku videokaarti midagi uuemat (Nvidialt või Atilt) ja seda Inteli ja Sis'i läbu pole mõtet soetada, mis ongi üldjuhul nendel vanadel IBM -idel ja DELLIDEL.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 13.08.2009, 20:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ordi kohta on tegelikult mul ka laidusõnu, kuid ENAMASTI tuleb sealt suht normaalse hinna/kvaliteedi suhtega asi välja.

Ordidel on korpused nõrgad, ekraan hakkab kõikkuma, aku hoidik hakkab logisema jne... mis tegelikkuses ei mõjuta niipalju arvuti kui sellise tööd

Ordi puhul tuleb tõsiselt vaadata hinda versus kvaliteet. Ehk selle raha eest ei saa sa super arvutit, kuid masin on seda raha väärt...

Delli odavam seeria ei ole just kiita, kuid ei ole ka kõige hullem, kui rahakott kannatab vali latitude seeria, see nati tugevam
Samas ei ole minu käed/silmad näinud odavat lenevot/ibm-i mis laguneks või oleks väga hull.

Inteli chipset on täitsa normaalne!? Küllaga graafikaga on probleeme, mis peaksid peagi olema lahendatud uuemate kernelitega

Tsitaat:
Ja nagu Sa mainisid et tahad pilte töödelda, selleks läheb vaja kindlasti korraliku videokaarti

Seda tööd teeb ikka valdavalt protsessor, mitte graafika kaart!


v6lur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 666
Asukoht: Kopenhaagen/Tartu
Distributsioon: Arch
blank.gif
postituspostitatud: 14.08.2009, 00:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

-ordi- kirjutas:
Kui hästi töötavad SIS Mirage kaardid Linuxi all, kas on kellelgi kokkupuudet?
Mirage'i kohta ei tea, mul oli (on) vanas läpakas SiS 315, mis töötas Linuxis (Thomas Winischhoferi draiveriga) enam-vähem sama hästi-halvasti kui Win'is... Aga üldiselt soovitan SiS'ist heaga eemale hoida ja Nvidia või Inteli poole vaadata.

krahv kirjutas:
Nojah- ega ma nüüd nii hirmus-kõva arvutit ei vaja- et saaks koolitööd tehtud ja arvuti ikka tervena püsiks- mängudega pole plaanis raali kiusama hakata. Küll aga peaks ta vastu pidama nt. video- ja helitöötlusele.
Ega videotöötluseks ka just nõrka ( => aeglast) arvutit ei soovitaks... (kuigi erinevalt "latest & greatest" mängudest pole vaja mitte uusimat videokaarti, vaid võimalikult võimsat protsessorit ja palju kiiret mälu.)

_________________
"Sleep, she is for the weak."

Naisterahvas
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 33
Liitunud: 20.02.2019
Postitused: 2


estonia.gif
postituspostitatud: 21.02.2019, 00:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui pole nii rikas, et odavat arvutit osta siis selline on minu soovitus:

Dell linux

Intel Core i5 protsessor , piisav fotode ja filmide töötlemiseks, 2D ja 3D mängude mängimiseks ning ka Full HD kvaliteedis filmide vaatamiseks.

Mänguritele hea võimas süler


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group