Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
urmas
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 46
Liitunud: 25.07.2006
Postitused: 92
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 17.04.2009, 12:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Eile läks tunnike-paar testimise peale, aga ei mingit positiivset tulemust, ikka crash. täna sain pangast lootustandva vastuse:

Tsitaat:

Tänan Teid kirja eest.
Täpsustanud meie IT-osakonnast, sain vastuseks, et hetkel on tõepoolest nimetatud rakendusega probleemid. Java applet tehnoloogia on uuenenud, kuid paraku ei tööta samadel tingimustel, kui enne.
Vea parandamisega tegeletakse ning loodame, et lahendus saabub kiirelt.
Vabandan siiralt ebamugavuste pärast.


Jääme siis lootma ja ootama.


sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 17.04.2009, 12:41  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Äärmiselt adekvaatne ja viisakas vastus.

Negatiivse poole pealt pean paraku (kogemustele toetudes) tõdema, et see pisiasi võtab aega. AEGA, aega, aega...

Olles nõus sellega, et läbi võrgu on äärmiselt lihtne ja mõjukas raha (ja ka muud) liigutada, soovin ma teenuse kasutajana samu asju, kui mittevirtuaalelus.

Reaalselt pean siiski äärmiselt oluliseks, et protsess oleks valutu ja kiire, unustamata ära turvalisust.

Näidisülesanne: Teha ülekanne.
Hansapangas, Ühispangas ja Sampos, Nordeas ja veel mõnes levivas pangas.
Tulemus: Kõik ülekanded on tehtud.

Järeldus: Ajaliselt järjestades olid mõned pangad kiiremad ja kuluefektiivemad. Osade pankade puhul oli vajalik suhtlemine tehnilise toega.


Ärge arvake hetkeski, et mul on sümpaatia ühe või teise kaubamärgi vastu.
See ei ole nii.
Kiirus, täpsus, turvalisus ja lisaboonusena odavus. See oli minu panganduseelistuste kriteeriumite rida.

Kõik kliendid, kes kasutavad Oma Panka võivad olla rahul. Mina olen samuti.

_________________
Hea tarkvara kuulab kasutaja sõna Smile

arvomagi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 22.12.2007
Postitused: 164
Asukoht: Tallinn

estonia.gif
postituspostitatud: 15.06.2009, 13:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Seisuga 15.06.09 ei tööta Swedbankas Java-põhine digiallkirja andmine ei Linuxis ega Windowsis. Probleem olevat tekkinud pärast viimast serveri uuendamist. Ülekandeid on võimalik teha Windowsis IE-ga. Selleks tuleb PIN1-ga sisse logida, valida sätetest veebilehitseja põhine ja valik salvestada. Pärast uut alglaadimist peaks asi töötama. Mina sain ülekande tehtud.

Selline olukord on kestnud juba nädal aega. Tundub, et rootslaste leivas olevad programmeerijad on väga paksu nahaga. Panga avalehel võiks asjakohane info väljas olla. Kui asi ei parane, tuleb vist panka vahetada.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.06.2009, 15:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

arvomagi kirjutas:
Seisuga 15.06.09 ei tööta Swedbankas Java-põhine digiallkirja andmine ei Linuxis ega Windowsis. Probleem olevat tekkinud pärast viimast serveri uuendamist. Ülekandeid on võimalik teha Windowsis IE-ga. Selleks tuleb PIN1-ga sisse logida, valida sätetest veebilehitseja põhine ja valik salvestada. Pärast uut alglaadimist peaks asi töötama. Mina sain ülekande tehtud.

Selline olukord on kestnud juba nädal aega. Tundub, et rootslaste leivas olevad programmeerijad on väga paksu nahaga. Panga avalehel võiks asjakohane info väljas olla. Kui asi ei parane, tuleb vist panka vahetada.


linuxi kasutajaid eestis on nii 1% ringis, see pole nii arvestatav hulk ja firefoxi jaoks töötab windowsi all lehitsejapõhine tuvastus väga hästi, pakutakse paigaldamiseks extension ja kui see peal, siis töötab viisakalt.. nagu ka juba korra varem mainisin, kel võimalus, siis hankige mobiil-id.. elu linuxi all muutub ka hulka lihtsamaks ja vähem närvesöövaks..

_________________
Image Image Image

indrek56
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 50
Liitunud: 30.08.2006
Postitused: 282
Asukoht: Tartu
Distributsioon: opensuse
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 11:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sander85 kirjutas:
mida on mitte emt klientidel võimatu teha ja no sorry, aga mobiil-id nimel ei lase end veel nagu lolli nöörida Smile

nüüd uudis et end nöörida laskvad lollid emt kliendid pole varsti enam ainukesed kes mobiil-id kasutada saavad: http://www.id.ee/blog/?p=79


tommi
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 30.11.2006
Postitused: 201
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 12:24  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

See on küll hea uudis mulle. See id kaardiga allkirjastamine on ikka pain in ass. Swedpangaga on puhas loterii, kas saad oma asjad tehtud või mitte. veetsin just pool tundi, et ära teha kolm makset.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 13:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kuid millal Swed oma ID kaardi toe korda teeb :/

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 14:00  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Kuid millal Swed oma ID kaardi toe korda teeb :/


kellel seda enam vaja kui mobiil-id kõigil operaatoritel kasutatavaks muutub Razz

_________________
Image Image Image

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 14:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Miks ma Mobiil ID-d kasutama pean, kui mul ID kaart olemas?

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 10.11.2009, 14:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

spott kirjutas:
Miks ma Mobiil ID-d kasutama pean, kui mul ID kaart olemas?


kui oled seda mõnda aega kasutanud, siis omast kogemusest võin öelda, et küsimus muutub vastupidiseks Smile

miks pean kuskilt rahakoti vahelt mingit kaarti otsima, mille siis veel kaardilugejasse pistma ja heale õnnele lootma, kui telefon in nii ehk naa käeulatuses Razz

_________________
Image Image Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group