Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 02.06.2009, 10:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mismõttes aseaine ? "kernel panic" teade ja teinekord täiesti kaootilised BSOD on ikka väga erinev teema. KP ilmneb reeglina kerneli laadimisel ja 99% juhtudest on see kasutajapoolne näpukas samas, kui BSOD võid näha ikka väga friikides situatsioonides, mis võib tuleneda praktiliselt millest iganes.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 03.06.2009, 20:11  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ärge nyyd seda nii sõna sõnalt võtke!.
Võrdlus oli toodud tasemel:
Windows fatal error - linux fatal error


hannovene
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist



Liitunud: 04.09.2008
Postitused: 104

Distributsioon: Ubuntu 10.04
estonia.gif
postituspostitatud: 03.06.2009, 21:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Jah. Windowsi fatal errorit tuleb palju tihedamalt ette ja üldjuhul pole see probleem. Poweroff ja läheb jälle.

Aga on tulnud ka Kernel Panicut ette, see on hoopis teistmoodi nähtus. Kui see lambist tuleb on rauaga jamasti. Peale esimest paanikat hakkasid tekkima korduvad paanikad alati suvalise koha peal ... mälu probleem, mida memtest ka näitas ja garantiis vahetati mälu välja.


ehhr
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 37
Liitunud: 14.03.2007
Postitused: 506
Asukoht: Pärnu
Distributsioon: Ubuntu 8.10, Elementary OS(Ubuntu 12.04)
estonia.gif
postituspostitatud: 13.06.2009, 16:16  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Vahetasin ühel lauaarvutil xp ubuntu vastu ja kuna oli vaja ubuntu iso tõmmata siis tegin veidi üle 700 mb vaba ruumi kettale.Kui iso kohale jõudis,siis üllatas mind veateade mis ütles,et kettal pole piisavalt ruumi selle faili kopeerimiseks.Täpsemalt,siis tekitati kuhugi ajutine fail mida hakati minu valitud asukohta ümber kopeerima kui iso fail oli alla tõmmatud.Minu mõistus ei jaganud välja miks kurat on vaja toppelt ühte faili kohugi tekitada,olgugi,et ajutine fail kustutatakse pärast automaatselt.Pidin siis tegema mitte +700mb vaba ruumi vaid +1,4gb vaba ruumi.
Kuna arvuti oli vana ja seal vaid 10gb ketas sees,siis hakkasin uurima,et kuhu alla,see kõik maetud on,et vaba ruumi tekitada.selgus,et pea 10Gb oli läinud kõik OS-i alla ja uuenduste.Peamiselt uuenduste alla.Vähemalt mulle tundus see hirmus palju olevat.
Ise olen andnud Ubuntu süsteemi jaoks vaid 5Gb kettast.
Sellistel hetkedel mõtlen alati,et Linux on ikka kuradima loogiline Wink


veeall
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 49
Liitunud: 27.09.2006
Postitused: 264

Distributsioon: Slackware64 14.2
estonia.gif
postituspostitatud: 13.06.2009, 19:04  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui internet exploreri kaudu midagi alla laadida, siis tekib ka fail kõigepealt temporary internet files kausta, hiljem kopeeritakse sealt kuhu määratud, faili uuesti alla laadides tuleb sekundiga kohale, sest võetakse sealt samast puhvrist. Väiksemat sorti exede laadimisel olen seda täheldanud, muud ei tea.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group