Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 22.02.2009, 20:42  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

zaxon kirjutas:
...otsi mõni värskem repo, ametlik paistab üsna aegunud olevat järelikult. gentooga õnneks seda probleemi pole.
Hmm mõni? on neid siis palju? Mingi repo paigaldamine hakkas mul kunagi mingeid erroreid loopima ja ma siis jätsin selle asja sinnapaika.

Aga kus on näiteks adekvaatne nimekiri? Äkki saaks sellekohase artikli ka vikisse teha? Et kus on ja mis on.

Ja selle gentoo kohapealt ... no mis on parem kui 1 või 54? Igaüks ju kiidab oma, aga mis siis teeb ühe paremaks kui teised? Nt. Gentoo...

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 22.02.2009, 21:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

repode kohta:
http://viki.pingviin.org/index.php?title=Sources.list

gentoo oli niisama mainitud, ära võta südamesse.


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 22.02.2009, 23:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Oh, kui ma oleks südamesse võttnud siis ma poleks kirjutanud midagi. Ma tahtsin arvamust kuulda. Põhjus ju ometi on selleks, et keegi just seda/midagit kasutab.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

zaxon
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 10.04.2006
Postitused: 478
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 23.02.2009, 11:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

arvamus - kui tahad väga hästi toimivat ja vähe süsteemi kurnavat bittorrenti klienti, siis läheks minu hääl rTorrentile. kahjuks on tegemist tekstipõhise kliendiga ja seetõttu pole seda nii mugav kasutada, kui graafilist, kuid see-eest toimetab väga hästi isegi üsna lahjal raual.

ise kasutan KTorrenti vaid sellepärast, et olen mugav ja tahan kõike näha silmale vastuvõetavas vormis. KTorrent mulle sessosas meeldib ja toimib minu süsteemis aktsepteeritavalt. vähemtähtis pole ka asjaolu, et privaatrackerid, kus liikmeks olen, toetavad kõik KTorrenti.

siia üks võrdlusleht bittorrenti klientide kohta:
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_BitTorrent_software
erinevad kliendid baseeruvad erinevatel teekidel, mis omakorda tähendab seda, et nende süsteemi sobivus sõltub paljuski, kuidas ja mida kasutades süsteem üles ehitatud on. kuna torrenti kliendid tekitavad efektiivsel toimimisel päris aktiivset võrguliiklust, rääkimata sagedasest kettakasutusest, siis on üsna oluine, et klient ja süsteem kenasti koostööd teha oskaks.

siit tuleb osalt välja ka see, miks ma gentood kasutan. gentood on väga lihtne igat sorti teekide osas seadistada ehk mis mida kasutab või ei kasuta. loomulikud saab sama tulemuse ka teiste distrote puhul sortsust kompileerides, kuid kui milleks tegutseda vastuvoolu, kui on olemas gentoo, mis just sellise ideoloogia järgi toimib ja üles ehitatud on. sortsust kompileerimise ainuke miinus on ajakulu, keerulisema ja mahukama süsteemi ülespanek võtab teinekord päevi samas, kui paketipõhiselt võib sama asja ära teha mõne tunniga.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 23.02.2009, 12:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

KTorrent muidu tore ja toimis ka viisakalt, aga kuna mõned suuremad torrentid meeldib mul tõmmata üle nfs'i teisele kettamassiivile üle võrgu, siis KTorrent kippus selle peale miskipärast kde rakendused kokku jooksutama, sellep ka azureusi kasutanud, et too pole sellist probleemi veel tekitanud..

_________________
Image Image Image

kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 23.02.2009, 12:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

zaxon kirjutas:
repode kohta:
http://viki.pingviin.org/index.php?title=Sources.list

gentoo oli niisama mainitud, ära võta südamesse.



Huhuhhuhhh ... igavene hunnik erroreid404 ja
Kood:
Some index files failed to download, they have been ignored, or old ones used instead
Selle nimekirjaga küll ei ole midagi teha.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group