Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
countrymees
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 55
Liitunud: 17.07.2007
Postitused: 270
Asukoht: Tallinn-Kuressaare
Distributsioon: Deepin
estonia.gif
postituspostitatud: 25.08.2012, 14:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tundub, et SANE poolt ongi kõik tehtud. Puudub see aga Mageia poolt pakutavatest allikatest. Veider, aga minu mäletamist mõõda on see printer Mageias töödanud.
Tänud materjali eest. Uurisin asja...ja kui päris aus olla, siis eriti targemaks ei saanud. Nüüd tundis arvuti ära printeri, kuid skänneri suhtes on eriarvamusel. Smile Kuigi tegemist on ju AIO seadmega, siis printeriks nimetab ta Stylus-SX100, aga skänneriks Epson NX100 flatbed scanner. Ja kokkuvöttes ei tööta miskit.
Lugesin ühte arutlust teemal, kas osta EPSONi printer või mitte, siis üks Linuxi asjapulk ütles, et ei tasu, sest kõige sõbralikumad pidid olema HP printerid. No oleks ma seda vaid teadnud Smile enne...kui ostsin.


akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.08.2012, 17:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

countrymees kirjutas:
Lugesin ühte arutlust teemal, kas osta EPSONi printer või mitte, siis üks Linuxi asjapulk ütles, et ei tasu, sest kõige sõbralikumad pidid olema HP printerid. No oleks ma seda vaid teadnud Smile enne...kui ostsin.

Printereid ei tea, aga skanneritega on küll otse vastupidine kogemus. Nüüd juba mitu aastat tagasi ostetud HP skannerit ei saanudki Linuxis käima, Epsoni V350 Photo käib Sanega kenasti. Draiverit pidin vist küll kuskilt otsima - SUSE-l polnud, vaja oli epkowat. Xsane jaoks pidi kasutaja olema lp grupis.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group