Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Poll :: Mis e-posti tarkvara kasutad?

Evolution
10%
 10%  [ 9 ]
Thunderbird
36%
 36%  [ 32 ]
KMail
15%
 15%  [ 14 ]
Webmail (GMail jne lahendused)
35%
 35%  [ 31 ]
Muu (täpsusta)
2%
 2%  [ 2 ]
Hääli kokku: 88


Autor Sõnum
sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 19.11.2008, 20:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sisyphos kirjutas:
sander85 kirjutas:
kohe varsti peaks tb3-e beta1 välja tulema, jõuad selle peal testida ja vajadusel oma probleemi kurta, kuigi ehk on juba korda tehtud..
Minul ei ole mingit probleemi. Mul on lahendus olemas. See on Kõuelinnu probleem.


siis on see ju lihtsalt mingi mõtetu hala.. tegemist on siiski vaba ja avatud tarkvaraga ja kui midagi saada tahad, siis pead ka natuke ise kaasa aitama.. tasuta lõunaid ei ole..

_________________
Image Image Image

Sisyphos
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 61
Liitunud: 24.02.2008
Postitused: 602

Distributsioon: Slackware
estonia.gif
postituspostitatud: 19.11.2008, 21:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sander85 kirjutas:

siis on see ju lihtsalt mingi mõtetu hala..

Nüüd vist läksid vähe emotsionaalseks...
Milleks seda foorumit üldse vaja on kui ei saa (vabavara)asjade üle arutada !?
sander85 kirjutas:

tegemist on siiski vaba ja avatud tarkvaraga ja kui midagi saada tahad, siis pead ka natuke ise kaasa aitama.. tasuta lõunaid ei ole..
Mida ma siis teen siin foorumis ?
Vaata minu postitused üle - enamasti ikka olen püüdnud teisi hädasolijaid aidata. Ja tasuta ei ole ma ka midagi tahtnud - olen ka oma lemmik distrole raha andnud. Kas sina oled?

_________________
Image

sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 19.11.2008, 21:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sisyphos kirjutas:
sander85 kirjutas:

siis on see ju lihtsalt mingi mõtetu hala..

Nüüd vist läksid vähe emotsionaalseks...
Milleks seda foorumit üldse vaja on kui ei saa (vabavara)asjade üle arutada !?
sander85 kirjutas:

tegemist on siiski vaba ja avatud tarkvaraga ja kui midagi saada tahad, siis pead ka natuke ise kaasa aitama.. tasuta lõunaid ei ole..
Mida ma siis teen siin foorumis ?
Vaata minu postitused üle - enamasti ikka olen püüdnud teisi hädasolijaid aidata. Ja tasuta ei ole ma ka midagi tahtnud - olen ka oma lemmik distrole raha andnud. Kas sina oled?


kuidas on see siis kõuelinnu probleem kui see teisi pole torkinud seni, aga tundub, et sind torgib? ja sa ei taha isegi teada anda, et see käitumine sulle ei sobi..

raha suhtes.. olen küll, isegi mitu korda..

_________________
Image Image Image

sadiini
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 53
Liitunud: 28.12.2007
Postitused: 1456
Asukoht: Otsige mind kolmandalt planeedilt...
Distributsioon: Lubuntu, Bodhi, Feren OS
estonia.gif
postituspostitatud: 19.11.2008, 22:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sisyphos kirjutas:

Milleks seda foorumit üldse vaja on kui ei saa (vabavara)asjade üle arutada !?
Mida ma siis teen siin foorumis ?
Vaata minu postitused üle - enamasti ikka olen püüdnud teisi hädasolijaid aidata. Ja tasuta ei ole ma ka midagi tahtnud - olen ka oma lemmik distrole raha andnud. Kas sina oled?

Kulla Sisyphos!

Herr Sander, kes on "Mode", tegi minule üheselt selgeks, et see on TEHNILINE foorum ja selle tõttu postitatakse siia Ainult Tehnilisi Tekste.
Seega on ülimalt kohatu, et sa üritad siin mingi filosoofilist möga ajada. Selline käitumine on karistatav Hoiatusega ja kui sa nii lihtsast asjast aru ei saa, siis sind eemaldatakse ja sinult võetakse linuxi aktivisti staatus igaveseks.
Ja "Mode" otsustused ei kuulu arutamisele, sest mingeid reegleid, millele "Mode" peaks tuginema ei ole veel kehtestatud.
Seega tuleb arvestada moderaator Sandri kahtlemata eksimatu arvamusega, sest tema on elukogenud mees ja vaieldamatu autoriteet.

Ja kui sulle midagi ei meeldi, siis koli mingisse uudisgruppi, kus tsensuuri ei ole.
Või kasuta mõnda distrokeskset foorumit, kus tegeletakse ka teiste teemadega peale Tehniliste.

Sinu mannetud katsed end välja vabandada tõestavad järjekodselt, et sind tuleb ära modereerida.

Loodetavasti parandad sa tulevikus oma keelekasutust ja väljendad end rangelt tehnilistes terminites Evil or Very Mad

Ja et mnu jutt vastaks samuti nõuetele, siis pean vajalikuks ära mainida, et pikaajaliste katsete tulemusena olen suutnud ilma kahtluseta tuvastada, et Ubuntu Linuxiga sülearvuti on täiesti asendamatu tehniline vahend nii äriliseks, kui ka vabaajaliseks interaktsiooniks.
Olen suutnud tõestada, et Ubuntu tõstab oluliselt sülearvuti praktilist väärtust.


Sisyphos
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 61
Liitunud: 24.02.2008
Postitused: 602

Distributsioon: Slackware
estonia.gif
postituspostitatud: 20.11.2008, 08:17  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sadiini kirjutas:
...pikk jutt...

Lahe iroonia Laughing

_________________
Image

PeTzZz
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 10.09.2005
Postitused: 629

Distributsioon: Fedora 19
blank.gif
postituspostitatud: 20.11.2008, 13:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sander85 kirjutas:
Sisyphos kirjutas:
sander85 kirjutas:
kohe varsti peaks tb3-e beta1 välja tulema, jõuad selle peal testida ja vajadusel oma probleemi kurta, kuigi ehk on juba korda tehtud..
Minul ei ole mingit probleemi. Mul on lahendus olemas. See on Kõuelinnu probleem.


siis on see ju lihtsalt mingi mõtetu hala.. tegemist on siiski vaba ja avatud tarkvaraga ja kui midagi saada tahad, siis pead ka natuke ise kaasa aitama.. tasuta lõunaid ei ole..

Võiks natuke viisakamalt ennast väljendada, jättes näiteks esimese lause ütlemata.

Sisyphos kasutab Sylpheed'i, sest see istub talle rohkem. Tal on juba teda rahuldav tulemus olemas.

Ma näiteks ei kasuta muusika mängimiseks Rhythmbox'i, vaid Banshee'd, sest Rhythmbox'il ei saa muusika nimekirjades tulpade järjekorda muuta ning muuhulgas näiteks ka lasta mängijal lõpetada taasesitus pärast hetkel mängivat lugu. Lisaks puudub ekvalaiser. Ma saan muidugi kõikide nende puudustega audiomängijate koodi ise muuta (mida ma ei oska) või siis veazillades ettepanekuid teha, kuid mul on mind rahuldav programm juba olemas (ning ma panustan sinna).


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 20.11.2008, 19:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

PeTzZz kirjutas:
sander85 kirjutas:
Sisyphos kirjutas:
sander85 kirjutas:
kohe varsti peaks tb3-e beta1 välja tulema, jõuad selle peal testida ja vajadusel oma probleemi kurta, kuigi ehk on juba korda tehtud..
Minul ei ole mingit probleemi. Mul on lahendus olemas. See on Kõuelinnu probleem.


siis on see ju lihtsalt mingi mõtetu hala.. tegemist on siiski vaba ja avatud tarkvaraga ja kui midagi saada tahad, siis pead ka natuke ise kaasa aitama.. tasuta lõunaid ei ole..

Võiks natuke viisakamalt ennast väljendada, jättes näiteks esimese lause ütlemata.

Sisyphos kasutab Sylpheed'i, sest see istub talle rohkem. Tal on juba teda rahuldav tulemus olemas.

Ma näiteks ei kasuta muusika mängimiseks Rhythmbox'i, vaid Banshee'd, sest Rhythmbox'il ei saa muusika nimekirjades tulpade järjekorda muuta ning muuhulgas näiteks ka lasta mängijal lõpetada taasesitus pärast hetkel mängivat lugu. Lisaks puudub ekvalaiser. Ma saan muidugi kõikide nende puudustega audiomängijate koodi ise muuta (mida ma ei oska) või siis veazillades ettepanekuid teha, kuid mul on mind rahuldav programm juba olemas (ning ma panustan sinna).


yeah, tuleb tunnistada, et oleks võinud küll.. aga oleks on omamoodi tegelane, mis tehtud, see tehtud.. sama moodi oleks võinud Sisyphos jätta mainimata, et see on kõuelinnu probleem.. ei ole ju Smile

aga nüüd on juba öeldud ja eks edaspidi võtan meeles pidada, et selliseid postitusi ja offtopicuid vähem saaks..

_________________
Image Image Image

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 20.11.2008, 22:03  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

laske nüüd natuke õhku välja ja see ei ole reaalne, elu, et kellegi filosoofia nii hinge peaks minema.
Natuke hakkas häirima mode suhtumine- milleks? et kui reegleid ei ole kehtestatud siis võib nagu hullu panna? (mode otsused ei kuulu arutamisele)
Saage oma diktaatorlikust eneseuhkusest üle ja see ei ole mingi miljonilise kasutajaskonnaga foorum, et sedapsi hullu võiks panna. Sellise suhtumisega ei hakka lõpuks keegi siia inimesi suunama.
Et ei julge postitada, äkki pole piisavalt tehniline.
Pealegi on minu arvates mode üks see kes peaks need reeglid looma. Selline suhtumine meenutab kesikute suhtumist Eesti rahvasse!

sorry pikk jutt sitt jutt kui ei meeldi pange banni alla ja muhelege emakeskis edasi!

_________________
https://www.inlink.ee

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.11.2008, 06:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Rahu ainult rahu!

Edaspidi jätkame ainult e-posti tarkvara küsimustega! Kõik teised postitused kustutan!
Kes tahab vaielda - siis PS on ka lahendus.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

2ndalpha
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 37
Liitunud: 16.04.2006
Postitused: 45

Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 21.11.2008, 10:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kasutan Thunderbirdi. Alguses kasutasin Evolutionit aga ta jäi Exchange serveritega mingi hetk hätta.


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 21.11.2008, 23:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sadiini kirjutas:
Ja "Mode" otsustused ei kuulu arutamisele, sest mingeid reegleid, millele "Mode" peaks tuginema ei ole veel kehtestatud.


Sorry Spot
üks väike märkus mis jäi märkimata, luban, et enam ei läbusta siin teemas


Kuna toodi välja ka selline märkus, et ei ole reegleid millele mode peaks toetuma aga on ja leidsin, ühed nati vanad kuid ei ole märget et ei kehtiks.
Modele konkreetselt ei olegi, mode ülesanne on juhtida tähelepanu rikkujale ja jälgida, et kasutajad neist kinni peaksid!

http://pingviin.org/viewtopic.php?t=1420&highlight=reeglid


tramm
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 03.11.2008
Postitused: 900

Distributsioon: *buntu
blank.gif
postituspostitatud: 25.11.2008, 15:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sisyphos kirjutas:
Olen püüdnud ka thunderbirdiga sõbraks saada. Aga suureks takistuseks on olnud see, et meile ei saa sortida jutulõnga kuupäeva järgi ! (Kas nüüd juba saab?).


uues alfas (ja tegelikult juba tb2-s) näis see vaikimisi olevat, kui panna sort by -> "date + threaded". muid sortimisviise oli ka juurde tekkinud... või tähendab, probleem näib olevat selles, et uued kirjad ei põhjusta ümbersortimist, kuigi olemasoleva postkasti sisuga teeb ta seda, mida vaja (st uusimate kirjadega jutujärg on eespool). kui enne lugemist ära sortida, siis on kõik ootuspärane. ja vabadndust kerge offtoopiku pärast.


euqen
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 43
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 165
Asukoht: Viimsi / Vantaa / Internet
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.12.2008, 23:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Gmail on mulle andnud suure liikumisvabaduse


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 13.12.2008, 12:33  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mõtlesin tükk aega, aga ma ei leidnud ühtegi positiivset ideed, milleks mul on vaja kasutada ühtegi sellist programmi. Postkasstis on piisavalt ruumi ja kui polegi siis
1-kas kustutan ära
2-teen kaks aadressi vastavalt spetsiifikale

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

mihkel
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.04.2006
Postitused: 1284

Distributsioon: Fedora/Centos
estonia.gif
postituspostitatud: 13.12.2008, 12:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Thunderbird üle imapi loomulikult. Liikumisvabadust niiet tapab.


Sisyphos
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 61
Liitunud: 24.02.2008
Postitused: 602

Distributsioon: Slackware
estonia.gif
postituspostitatud: 13.12.2008, 12:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tegid siis linnu webmaili taha, Kessu ?

_________________
Image

kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 14.12.2008, 09:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ei, jäin mõtlema, et mis see webmail on ja arvasin, et see on siiski mingi proge.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group