Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 10:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

sorry aga mis on point selles videos?
Ei ole korralikku algust ega lõppu, samaäkki nagu hakkab samaäkki ka lõpeb.
Mäletate kindlasti miskist pesupulbri reklaami, mis reklaamib, et: kui üks asi teeb kõikke siis ta ei tee midagi head. Ehk tee hea reklaam ubuntule ning ära jama nende formaatidega, või vastupidi.
Samas video kvaliteet on nagu vaataks läbi peldiku toru seda, milleks??, et saaks formaate promoda, tee slaididena on inimesemoodi hea ja mugav vaadata.

STATIIV mis ei tasu ära, kahe raamatu tõstmine kaamera alla ja pärast tagasipanek
Vaata teisi reklaame ja õpi!


midnight

Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.08.2007
Postitused: 733

Distributsioon: Ubuntu 8.04
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 10:47  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

illukas kirjutas:
sorry aga mis on point selles videos?
Ei ole korralikku algust ega lõppu, samaäkki nagu hakkab samaäkki ka lõpeb.
Mäletate kindlasti miskist pesupulbri reklaami, mis reklaamib, et: kui üks asi teeb kõikke siis ta ei tee midagi head. Ehk tee hea reklaam ubuntule ning ära jama nende formaatidega, või vastupidi.
Samas video kvaliteet on nagu vaataks läbi peldiku toru seda, milleks??, et saaks formaate promoda, tee slaididena on inimesemoodi hea ja mugav vaadata.

STATIIV mis ei tasu ära, kahe raamatu tõstmine kaamera alla ja pärast tagasipanek
Vaata teisi reklaame ja õpi!


Reklaami üks saladus on see, et ta on väga lühike ning ei anna palju informatsiooni! Seda eriti TV's.
Kõige parem reklaam on ~2-3 sek. inimene vaatab ja läheb lõpuks firma kodukale ning uurib, mis asi ta on?
siis saab firma kohe ka reaalseid vaatajate statistikat.
Mina olen oma viltuse reklaamiga rahul.
Sõnum on arusaadav ja kvaliteet on kodune ja youtube'lik.


wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 13:02  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tsitaat:
Mina olen oma viltuse reklaamiga rahul.

Et kui Sa endale neid reklaame teed, siis milleks neid avalikkusele pakkuda?

Või kui Sa siiski neid avalikkusele pakud, siis võta õppust kriitikast.

Reklaami esteetika kannab vastuvõtjani alateadlikku sõnumit reklaamitava kvaliteedi kohta. Elementaarne.

_________________
Kõike hääd,
WK

sedum
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 31
Liitunud: 20.02.2008
Postitused: 82

Distributsioon: Ubuntu
brazil.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 14:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Iga sugust loomingut on tegijal endal raske objektiivselt hinnata (näha)


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 18:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

midnight kirjutas:

Reklaami üks saladus on see, et ta on väga lühike ning ei anna palju informatsiooni! Seda eriti TV's.
Kõige parem reklaam on ~2-3 sek. inimene vaatab ja läheb lõpuks firma kodukale ning uurib, mis asi ta on?

mis infot see reklaam üldse andis??
2-3 seki reklaami normaalne pikkus küll ei ole, pigem on sult sealt 0-id tagant puudu jäänud...
kuhu kodukale ma nüüdsiis minema peaks...

See et sa sellega ise rahul oled on igati positiivne, kuid kui sa seda ted avalikkusele siis jumala eest küsi nõu ja tee korralikult ja slaididena, kuna statiiv ei tasu ära


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 18:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

minut tööd ja minu tulemus selline:
on olemas algus lõpp ja veebiaadress, kus oma isu lahedada....
ja minugipärast konverteerige kes tahab see kasvõi powerpointi:)

PS! odp ei ole lubatud faililaiend, seega nimetage ümber odp-ks


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 18:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Minu jaoks oleks küll powerpoint keeruline, aga seda annaks edukalt teha ju ka lihtsalt slaid-šõuna. Kes seda pp esitlust ikka teeb, aga selline video siin-seal jääks ikka kellelegi silma ehk?


(tegema loe näitama mitte valmistama)

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

kiirtee
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 25.04.2007
Postitused: 382
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu 8.09
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 19:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tsitaat:
Linux on hea

Minu emme on ka hea.

Kessule, esitlustarkvara on ju tegelikult üsna aimatav, mu meelest see on lihtsam kui wöörd või mõni analoogne selgeks õppida. Meenutades aastaid tagasi - pauerpoint sai ikka suht äkki 2 tunniga selgeks.

Meil ülikoolis õpetatakse reklaami ja imagoloogiat, Linnar Priimägi ise õpetab.

Statiiv tasub igaljuhul ära, hea statiiv. Sellelt saab pildistada ja filmida ja kui hästi kohelda teda, siis on ka hüvaks filmimeheks staatiliste kaadrite tekitamisel. Ja kui pätt tuleb, siis saab äiata statiiviga ja...

Ja ekraanilt filmimine ei lähe kohe mitte. Mul meenub üks kuulutus börsis või soovis, kus toote juures olev foto oli pildistatud kuvari ekraanilt.

Muideks impressiga saab esitluse salvestada swf vormingusse


kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 19:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kiirtee kirjutas:

Kessule, esitlustarkvara on ju tegelikult üsna aimatav, mu meelest see on lihtsam kui wöörd või mõni analoogne selgeks õppida. Meenutades aastaid tagasi - pauerpoint sai ikka suht äkki 2 tunniga selgeks.



Jahh ... tead, mina mõtlesin just seda, et kes seda esitlust tegema hakkab ja mille raames. See on ju poolik niimoodi. Kui seda teha mingi asja raames siis oleks see provokatsioon kui mitte siis oleks see väide, aga tavainimene "teab", et Linux on keeruline. Ja selline väide ei too mitte kedagi Linuxile ligemale. Siis tooks kui ta ei teaks ühtki siiani Linuxi kohta käivat "linnalegendi". Aga ta teab ja ei hakka proovimagi ... sest format c on ju lihtne.

Minu arust tuleks sellele teha jätk, mis seletaks inimesele, et Linuxi teistsugune väljanägemine ei tähenda seda, et asi keerulisem oleks. Startmenüü on winil - on ka Linuxil ... puhh mõte jooksis kinni. Põhimõtteliselt on ju asi selles, et inimene ei julge teist graafilist keskkonda (e. siis laias laastus võõrast asja) näppima enne kui ta pole aru saanud, mida see tähendab.

Mul on naaber, kes käib mu pool netis ja ei oska isegi mozillat kasutada selle pärast, et see on linux. ISSAND JUMAL karjatan ma mõttes, et see browser on ju wini peal samasugune, aga ikkagi pole ta bookmarks-ist midagi kuulnud ja siis teatab, et tema pole Linuxit varem kasutanud. NB! ST: Ta arvab automaatselt, et Linux on midagi, millest ta aru ei saa. Aga samas ütleb, et keskkond on võõras, milles (peale linnalegendide) minu arust kogu uba seisnebki.

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

kiirtee
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 40
Liitunud: 25.04.2007
Postitused: 382
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu 8.09
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 20:51  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Väga hea, Kessu, väga hea. Selle peale tuleb meelde laul "Isamaa ilu hoieldes" kui Sa kardad koerte klähvimisi, siis ei saa Sa midagi(linnalegendid)

Andke aga videotöötlusele hagu parafraseerides klassikuid "Tehke instituut ja uurige filmide tegemist", aga miks uurida, siis saab kõik selgeks ja kui kõik on selge, siis on uurija nii vana mees, et tema ei viitsi selle säherduse filmijandiga enam miskitki pääle hakata. (Nüüd läks jälle tsipa viltu) Aga jõudu tööle. Tahtes mitte läbustada, aga Siiski


illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 21:03  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

slaididel ei ole viga midagi kui seda korralikult teha, minu versioon oli lihtsalt käkerdis, lõpu ja alguse näitamiseks...

_________________
https://www.inlink.ee

kessu
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 16.07.2007
Postitused: 1106

Distributsioon: Ubuntu 16.04 LTS 64bit
estonia.gif
postituspostitatud: 27.08.2008, 21:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kiirtee kirjutas:
Väga hea, Kessu, väga hea. Selle peale tuleb meelde laul "Isamaa ilu hoieldes" kui Sa kardad koerte klähvimisi, siis ei saa Sa midagi(linnalegendid)

Andke aga videotöötlusele hagu parafraseerides klassikuid "Tehke instituut ja uurige filmide tegemist", aga miks uurida, siis saab kõik selgeks ja kui kõik on selge, siis on uurija nii vana mees, et tema ei viitsi selle säherduse filmijandiga enam miskitki pääle hakata. (Nüüd läks jälle tsipa viltu) Aga jõudu tööle. Tahtes mitte läbustada, aga Siiski

Manage ette nüüd pilt C.R.Jakobsonist ja kuulake teda:
"Vot nüüd ei teagi, kas see Isamaaline koht oli iroonia või Tõsi-Tuxlik tuksatus südames, mida veel täielikult pole rikkuda suutnud selle julma maailma, kapitalistlike tõbraste ja windowsi kasuahned ideed. Sellisel juhul tuleb seda seemet seal südames aina kasta ja edasi külvata, kuni meie maa on pilgeni pisikesi pingviine täis külvatud, et poleks enam ei istuda ega astuda. Siis kastame neid pingusid seni kuni nad on kasvanud suurteks Tuxideks ja laseme maailma peale lahti. Küll siis saab alles nalja."

_________________
Olen umbkeelne mulk ja ei saa võõrastest keeltest piisavalt aru

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group