Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 17:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Aitäh sulle Ziim, ma saan nüüd sinu loogikat kasutada su enda argumentide kummutamiseks:
"kui SpeedCrunch on võimekam, siis järelikult sisaldab ta kõike mida oskab KCalc -> milleks sellisel juhul KCalc? "

Kui KDE on võimekam, sisaldab endas kõike mida GNOME ja kulbiga veel lisaks, siis milleks sellisel juhul GNOME ?

Natuke tõsisemalt nüüd: Kui sulle öeldakse, et SpeedCrunch ei kuulu KDE'sse vaid on lihtsalt QT peal kirjutatud rakendus ( ega sa ometi arva et Skype ja Google Earth ka KDE'sse kuuluvad ? ) siis miks sa KDE'd ikka selle koha pealt süüdistad ?
Tegemist on ju lihtsalt sellega, et ubuntu KDE maintainerid on otsustanud SpeedCrunch'i kaasa panna.
Miskitpidi pole siin KDE'ga pistmist.

_________________
Image

laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 17:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

HoHo jõudis ette Smile

_________________
Image

imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 18:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Paraku sõltuvad suurem osa enamusest distro pakendajtest.
Kui Kubuntu meeskond on selle kaasa pannud, siis arvataksegi et see on Kde app.
Võid ju minimalsete rakendustega Gentoo peale lasta, aga olgem ausad: selliseid inimesi on vähe siiski.
Pealegi, gentoo kasutajad eelistavad Fluxboxi ja üldiselt kaldutakse siiski minimalistlikuse poole Smile

Kde puhul häirib see ka, et kui avad programmi näiteks esimesel "desktopil" ja liikudes desktopile 2, siis see programm on küll "minimize", aga ei kao paneelilt siiski ära.
Muidugi see on muudetav, kuid siiski.

laur, küsiks vastu:
Keegi ei kasuta Kde kõiki võimalusi ära, milleks siis seda üldse vaja on? Smile
Võimalusi ja utiliite on palju, aga sa lihtsalt ei jõu ja sul ei ole vajgi neid kasutada kogu aeg.
Ehk paar korda, et oma käe järgi kõik ära teha.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 19:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

imre, võimalusi ja valikuid on vaja selleks et ennast vabalt tunda, samuti innovatsiooniks, arenguks, evolutsiooniks Smile

_________________
Image

imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 20:07  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui suur valik ja nende vahel valimine hakkab Sinu kasuliku tööaega pärssima, siis pole see just eriti kasulik Smile
Näiteks pisikese utiliidi taga otsimine menüüde rägastikust.
Valik on, võimalus on aga selle üles leidmine võtab aega.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

laur
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 22.01.2006
Postitused: 1195
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Estobuntu, Kubuntu, Mandriva, OpenSUSE
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 20:39  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Jah, Imre, see on õige, aga ma võin ausalt väita, et ma ei tunne, et KDE mind pärsiks.

Ma tahan kõigile igaksjuhuks ja absoluutselt siiralt öelda, et ma võtan seda Gnome vs KDE "sõda" muheleva naeratusega näol ja mul on absoluutne respekt nende vastu kes teevad oma valiku kogemuse põhjal.
Open source software is all about choice and free will Wink

_________________
Image

illukas
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 43
Liitunud: 24.10.2006
Postitused: 2036


norway.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 20:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

alguses oli kde, see tüütas ära oma paljude ja kirjude võimalustega, kolisin gnome peale nüüdseks fluxboxi peal ja rahul, aegajalt ikka gnome kasutaja peal ka.

_________________
https://www.inlink.ee

antik2
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 09.10.2006
Postitused: 634

Distributsioon: Big Strong D...
blank.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 21:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ma hetkel cfPC-BSD-ga (CompactFlash versioon) KDEs ja mälukasutus kopetega kaudu suheldes, veebi lehitsedes ja seda kommentaari kirjutades on selline:

Kood:
last pid: 22493;  load averages:  0.31,  0.43,  0.38                               up 0+01:57:45  19:16:07
138 processes: 2 running, 136 sleeping
CPU states: 14.8% user,  0.4% nice,  8.2% system,  0.4% interrupt, 76.3% idle
Mem: 187M Active, 89M Inact, 113M Wired, 688K Cache, 108M Buf, 576M Free
Swap:


Kogu süsteem laeb ennast üles 1GB flash kaardi pealt mis on kõvaketta asemele sisse pandud:
Kood:
Filesystem          Size    Used   Avail Capacity  Mounted on
/dev/ufs/cfPCBSD    961M    621M    263M    70%    /
devfs               1.0K    1.0K      0B   100%    /dev
/dev/md0.uzip       1.8G    1.6G    107M    94%    /usr
/dev/md1            9.4M    2.0M    7.3M    21%    /etc
/dev/md2             31M    1.1M     27M     4%    /usr/local/etc
/dev/md3             31M    3.0M     27M    10%    /usr/home
/dev/md4             19M    200K     19M     1%    /root
/dev/md5             31M     15M     16M    48%    /var
/dev/md6             19M    378K     17M     2%    /tmp


Image

Siin on siis näha alfa versiooni ekraanitõmmist- hetkel toimib xorg-i autoconfiguratsioon, automaatne sisselogimine, helikaardi seadistus. Pooleli on HALd seadistus. Samamoodi hakkab välja nägema PC-BSD LiveCD (kettatõmmise ehitamine on samasugune).


Ziim
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 99

Distributsioon: bleedin' edge
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 21:50  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

minu loogika on ehk kolmepäevase lõunanaabrite odava alkoholi nautimise tõttu kummaline, aga ma proovin siiski.

Naaseme tavainimese vaatepunkti juurde. Kõikides distributsioonides on töölauatarkvara natuke muudetud, näiteks lisatud oma logo vms. Enamikus neist on KDE metapaketi nime all erinevaid programme kõriauguni. Ja kuna nii on enamikes võib öelda, et elamus, mis ma sellest saan on elamus KDE'st.

ma ei ole veel kohanud ühtegi distributsiooni kus KDE ei sisaldaks kwrite-kedit-kate kolmikut ja mõni aeg tagasi olid nad kõik täpselt samal tasemel. Kate on tõesti nüüd väheke kangem aga samas ikkagi lihtsalt tekstiredaktor. Kedit, mida sa väidad mitte tundvat eksisteerib muide vähemalt 2.2 versioonist alates ja istub praegugi minu arvutis. Mitte, et ma oleks teda kunagi kasutanud.

Gedit, Gvim, Edit#. Viimasest pole ma üldse kuulnud ja teist pole ise reaalselt näinud. Gedit on igas distributsioonis, mida ma proovinud olen ainus olnud.

Ilgute siin minu natuke halva sõnastuse üle SpeedCrunchi ja KCalci koha pealt. Ma mõtlen siin seda miks peab olema eraldi võimekuse astmete jaoks kaks eraldi rakendust. GNOME'i gcalctool laseb menüüst valida režiime Tavaline, Laiendatud, Rahandus ja Teaduslik. Minu meelest on see parim variant, mul pole vaja meelde tuletada kumb oli see vängem kraam.

Valikud on head, aga nendega ei ole mõtet minna üle piiri. Liiga palju võrdselt esitatud valikuid võib inimese segadusse ajada. Kui ta teab, et ta tahab valikuid peab tal olema võimalus neid saada, aga neid pole vaja nina alla hõõruda kõigile teistele.

Sa küsid kuidas saab KDE takistada distributsioonihaldureid isetsemast? Väga lihtne, meil on ju suur ja sõbralik vaba tarkvara pere, nad annavad teada, et oleks tore kui KDE omarakendused ja projektist eraldiseisvad rakendused oleks eraldi ja kõik on õnnelikud.
see lõik on sitasti sõnastatud, aga ma loodan mõistmise peale.

Ülekoormamine. KDE kontekstimenüüd on ühed hirmsaimad asjad mida ma üldse näinud olen, ka rakenduste menüüribad on kohutavalt ülekoormatud ja seetõttu äärmiselt segased ning kasutamatud. Quanta menüüd vist olid eriti toredad. Igasse suuremasse rakendusse peab olema integreeritud mõne teise rakenduse osa. Viimane on iseenesest hea, aga eufooriahoog on selle minu meelest üle hea maitse piiri viinud.

Firefoxi minu vastu näiteks toomine on alatu. Firefox on omaette fenomen ning selle välja jätmine oleks distribuutori poolt lihtsalt lollus. Firefox ei ole ka GNOME'i projektist mingitpidi tulenev projekt ja teda ei saa GNOME'ga otseselt seostada.
kwrite-kedit-kate on aga imo kõik KDE projekti ametlikud osad ja SpeedCrunch mitte-päris-ametlik-aga-toetatud lisa.

btw. ma loobusin tsiteerimast, et asja mitte üle mõistuse pikaks ajada.

_________________
Debian | Ubuntu | GNOME | Firefox

Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 20.06.2007, 22:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ziim kirjutas:
minu loogika on ehk kolmepäevase lõunanaabrite odava alkoholi nautimise tõttu kummaline, aga ma proovin siiski.
[...]
Ilgute siin minu natuke halva sõnastuse üle SpeedCrunchi ja KCalci koha pealt. Ma mõtlen siin seda miks peab olema eraldi võimekuse astmete jaoks kaks eraldi rakendust. GNOME'i gcalctool laseb menüüst valida režiime Tavaline, Laiendatud, Rahandus ja Teaduslik. Minu meelest on see parim variant, mul pole vaja meelde tuletada kumb oli see vängem kraam.


KCalc, muide, laseb ka: Seadistuste alt saad sisse lülitada lisaks vaikimisi vaatele veel trigonomeetria-, statistika-, loogika- ja konstandinupud, kui neid peaks arvutustes vaja minema.

Ziim kirjutas:
kwrite-kedit-kate on aga imo kõik KDE projekti ametlikud osad ja SpeedCrunch mitte-päris-ametlik-aga-toetatud lisa.


Ma olen mitu aastat KDE tõlkimisega tegelnud ja KCalc on küll tuntud, aga SpeedCrunchist kuulen esimest korda. See ei ole mu teada küll kohe mite kuidagi KDE-ga seotud, veel vähem toetatud - kui KUbuntu selle kaasa paneb, siis on see küll distroloojate otsus, millel pole tõenäoliselt KDE-ga mingit pistmist.

PS. Oma arvamust selles vaidluses ma välja kahjuks öelda ei saa, sest nagu teema algataja sõnastas, kuulub see valdkonda dev/null...


imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 06:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ainult üht omalaadset programmi distrosse panna ei ole otstarbekas.
Tulenevalt sellest, et mõni on harjunud ühte, mõni teist programmi kasutama.
Olgem ausad, distrosid vahetatakse nagu sokke ja töökeskkond valitakse enamjaolt alati sama. Seega, uues distros peab kaasas olema sama programm millega eelmises harjutud.
Distro pakendajal on mõnevõrra raske valida ühe või teise vahel.
Eeldaks see ju küsitlust, et see üks ja õige välja selgitada, aga rahulolematuid on ikka.
Ma ise leian, et töökeskkonna paigaldus peaks olema siiski suhteliselt minimaalne.
Ise siis lisad seda mis sul vaja on - kuidas seda täpsemalt teostada nii et kasutajad rahul oleks seda ma varasel hommikutunnil välja mõelda ei suuda Smile
Ehk Desktopile html fail, kus alternatiivid kirjas.
Näiteks siis: Kedit - Kate - Kwrite: muidugi lingid siis tutvustamaks konkreetset programmi + kohese paigaldamise võimalus.

Ehk on Teil mõtteid selles suhtes: Parandame mailma Smile
Võib-olla tulevad head mõtted, mida distrote "wishlisti" edastada ja lõppeks kunagi ka see "flamewar" taolistel teemadel.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

erykroom
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 38
Liitunud: 06.01.2007
Postitused: 193

Distributsioon: Arch
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 07:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Töökeskkonna paigaldus võib minimaalne olla siis, kui sul on eelnevaid kogemusi. Kui sa tuled värske kalana ei oska sa lihtsalt mingidagi installeerida. Algajale on minumeelest igati hea kui antakse valikuvõimalus, millist programmi sa soovid kasutada ja kogemuste kasvades võid minimaalse installi teha ja lisada asju, mis vajalikuks osutuvad.


minihaamer
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 38
Liitunud: 18.03.2007
Postitused: 25
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Fedora
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 12:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kuidas teha ubuntule "minimaalset" installi? Shocked
Shocked Mina, kui tavakasutaja sellisest võimalusest ei tea. Kuigi võiks ju tõesti pakkuda OS-i installeerimisel sellist valikut, mis lubaks näiteks Thunderbirdi kasutajatel Evolution välja jätta, jne. Samamoodi võiks olla võimalik paigaldada/mitte paigaldada ka teisi enamkasutatavaid programme, mis hetkel Ubuntu default installis sees on. Näiteks kõik need koledad mängud ja OpenOffice, mida mina väga harva kasutan, enamus kirjatööd saab ikka Abiwordiga tehtud. Nii saaks igaüks kujundada just endale meelepärase koostisega distro. Ja kõik oleksid palju õnnelikumad, ma loodan Smile


imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 13:12  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Muidugi võiks olla nö baasinstall + meelepärased paketid.
Paned aga "linnukesi" sobivate pakkide ette või valid nö Standard Install võimaluse.
Ubuntul praegusel momendil, minu andmeil, see puudub paraku.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 13:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Novot, siis peakski Ubuntut kiruma hoopis et nad ei viitsi teha installerit, kust saaks ühe kaupa valida installeeritavaid pakette. Viimati kui vaatasin siis vist oli võimalik valida umbkaudu 15-20 erineva metapaketi vahel ning nendega pandi peale vähemalt paarsada erinevat rakendust. Palju parem oleks ju variant, kus installeril oleks all väike "advanced" nupuke ning mis lubaks neid metapakette veel omakorda väiksemate tükkide kaupa installida.


Ziim
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 34
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 99

Distributsioon: bleedin' edge
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 15:47  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ärge nüüd teemast nii kõrvale ka minge.

see, et installi ajal lastakse ükshaaval pakke valida eeldab, et kasutaja on poweruser, et ta tunneb juba kogu seda tarkvara.


Üritate väita, et KDE probleemid tulevad distro pakendajatest. Miks siis GNOME'l sääraseid probleeme pole? Enamik KDE ja GNOME'i pakendajaid erinevate distributsioonide juures on vastava töölauaprojekti liikmed ja ka ise tolle DE arendajad.

Järelikult KDE arendusmeeskond toetab sellist ülekoormamist, mis ka kogu projektile omane on.

Minu jaoks teeb KDE elu raskeks. Võib-olla on ta nõks populaarsem, kuna ta on huvitavam. Temaga saab mängida ja algajale on avastamist kui palju, aga reaalsele töötegemisele jääb ta oma tavaseadetes jalgu. Nagu juba eespool mainitud on väga suur osa GNOME'i kasutajaid KDE pealt üle tulnud. Minu isiklikus tuvusringkonnas on kõik linuxit kasutavad IT-profid GNOME'i keskkonna peal. Mida askeetlikum, seda parem on üldine arvamus olnud. (KDE vs. GNOME võrdluses)

_________________
Debian | Ubuntu | GNOME | Firefox

Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 16:19  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ziim kirjutas:

Järelikult KDE arendusmeeskond toetab sellist ülekoormamist, mis ka kogu projektile omane on.

See ei ole ilmselt kuigi õige väide, vähemalt ma olen küll ja küll näinud KDE projekti raames vaidlusi just sel teemal, kuidas topeldamist vältida (mille tulemusel on mõnigi kord mõni rakendus liikunud KDE põhipaketist küll KDE raames, aga omaette tsükliga ja üldse mõnevõrra eraldi arendatavasse "extrageari" ning vastupidi).
Iseasi on see, kui midagi arendatakse väljaspool KDE-d, aga nii, et see sobiks KDE-ga kokku - ja kui siis mõne distro juures leitakse, et see väline asi on parem või ilusam või mis iganes ja muudetakse vaikimisi valikuks, siis tekib see SpeedCrunch<->KCalc olukord (ma pakun välja, et tegelikult esineb sama olukord ka Gnome puhul, aga et see töökeskkond on mu silmis esteetiliselt kehvapoolne, siis täpselt ei oska öelda...).


imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 18:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ajendatuna väsimusest ja otsimise viitsimatusest: kas Kde meeskond kui selline arendab kõiki neid kolme: kedit, kwrite, kate?
Või on üks neist nö põhikoosseisu arendada ja ülejäänud kaks "kõrvaliste" isikute käe all valmivad?
Lihtsalt küsimus selline.
Ma eeldan, et on selline põhimeeskond siiski olemas, kes asju koordineerib, suunab ja teeb ka näpud "koodiseks" Smile

Vabandust ropendamise eest, aga mõneti võiks Windowsist midagi üle võtta. Nimelt seda, et baasinstall sisaldab "esmatarbekaupa".
Võiks ju linuxi puhul (Kde, gnome, xfce jne) väljalaskjatel samuti olla midagi taolist.
S.t tekstiredaktor, webbrowser, e-maili klient jne jne
Kõigest üks! Valikuid on tegelikult palju ja kasutajate eelistused ka mõnes mõttes teada.
Miks mitte nendest valikutest populaarsemad välja valida?

P.S olgem natukene tolerantsemad siiski. Kellele ema, kellele tütar, kellele vanaisa Smile
Oleme küll ühel poolel(vabavara), pole vaja "teist poolt" nõnda materdada.
Teema kui selline ei olnud mõeldud Kde vs Gnome sõnasõjana!
Pigem võiks olla soovitusi ja ettepanekuid ühelt poolelt teisele poolele mida võiks parandada või mugavamaks muuta.
Kui xfce, fluxbox jne kasutajad on kuidagi kõrvale jäetud, siis see ei olnud plaanis.
Võtke julgelt sõna ja kes teab ...ehk kunagi midagi muutub sellest midagi.
Kasutab ju näiteks Fluxboxi systray kenasti Kde ja Gnome aplikatsioone.

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

Qilaq
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 54
Liitunud: 25.10.2006
Postitused: 1219
Asukoht: Linda Nisa
Distributsioon: Mageia, Mandriva Linux
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 18:35  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

imre kirjutas:
Ajendatuna väsimusest ja otsimise viitsimatusest: kas Kde meeskond kui selline arendab kõiki neid kolme: kedit, kwrite, kate?


Jah, arendab. Ja see on olnud juba aastaid vaidluste objekt, miks on neid kolm (või enamasti küll kaks, sest KWrite ja Kate kuulusid KDE "baaspaketti", mis kindlasti alati paigaldatakse, KEdit aga "utiliitide" paketti, mille paigaldamine peaks üldjuhul olema mittekohutustusli - aga eks see sõltub juba distrost).
Praeguse seisuga KDE 4 enam sellist asja ei ole: KEdit on pagendatud "extrageari", nii et selle paigaldamine peaks olema küll täiesti vabatahtlik; KWrite on "baaspaketis" edasi; Kate on suunatud "arenduspaketti", nii et ka selle paigaldamine peaks üldjuhul vabatahtlik olema.


imre
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 16.08.2005
Postitused: 2648
Asukoht: Saku kant
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 21.06.2007, 18:46  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Positiivne muidugi - ehk järgitakse sama suunda ka teiste samataoliste programmikeste puhul.
Gnome kasutajatel vähem kirumist Smile

_________________
Enne teema püstitamist kasutage OTSINGUT
Küsi targalt: Infot siit!
Kui aru ei saa, siis küsi.

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group