Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
olavsu1


Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 48
Liitunud: 02.12.2006
Postitused: 923

Distributsioon: ubuntu, mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 19.12.2006, 01:15  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

minu teada teeb proxy ühendust ainult aeglasemaks. ja hea oma tegeliku olemuse varjamisel.
Tsitaat:
läbi proxy tulnud robotite püüdmiseks on palju teisi võimalusi

minu tuli läbi proxy paha inimene türgist.

ok , võtsin proxy blokeeringu maha. varsti võib jälle mõne türklase jäetud teadet avalehelt leida...


Shadow
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 17.07.2006
Postitused: 453

Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 10.01.2007, 13:18  postituse pealkiri:  Re: html lehe koodi vaatamise raskemaks tegemine? võimalik?  

antik2 kirjutas:
olavsu1 kirjutas:

eesmärk on teha lihtsurelikul-pikanäpumehel koodilugemine või browseri koodivaate saamine raskeks.


Kasuta Microsoft FrontPage- ükski "lihtsurelik" ei ole võimeline selle koodi välja lugema ja veel vähem järgi tegema.... Idea


On olemas võrgukaardi snifferdamise proged. ( Tegelesin kunagi streami varastamise uurimisega ). Mis kõik urlid mis kinni püüab - mis kaarti läbivad. Midaiganes nad ka on. Ja kena filter audio/video filtreerimiseks.

Lohutuseks võin sulle aga öelda, et ka ITV -d on võimalik pirada. Olen proovimise mõttes teinud teste Smile
Et kõik mida saad arvutis esitada ( kuulata/vaadata ) on võimalik varastada...


DaStoned
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 42
Liitunud: 11.01.2007
Postitused: 389
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 11.01.2007, 17:41  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

olavsu1 kirjutas:
minu teada teeb proxy ühendust ainult aeglasemaks. ja hea oma tegeliku olemuse varjamisel.
Tsitaat:
läbi proxy tulnud robotite püüdmiseks on palju teisi võimalusi

minu tuli läbi proxy paha inimene türgist.

ok , võtsin proxy blokeeringu maha. varsti võib jälle mõne türklase jäetud teadet avalehelt leida...


Sa oled proxy eesmärgist ikka väga valesti aru saanud. Proxy peamine eesmärk on vähendada väljuva toru liiklust ja kiirendada surfamist lõppkliendile. Proxy töötab vahemäluna, mis hoiab enim nõutud dokumente mälus.

Anonüümsus on lihtsalt meeldiv kõrvalnähtus (kuigi tavalise ISP proxy puhul on see suhteliselt pealiskaudne). Mina näiteks ei leia, et suvalised veebiteenused peaksid teadma, mis IP mul on.

Kui sul on turvalisusega probleemid, siis tuleb neid lahendada teistmoodi kui proxy keelamisega. Viga tuleb parandada ikka seal, kus see viga on.

Aga mis puudutab sinu algset probleemi, siis soovitan mina sellesse teistmoodi suhtuda.

Kui sa riputad mingi faili vaatamiseks-kuulamiseks veebi üles, siis on see kõigile kättesaadav asi. Mingit poolikut varianti ei eksisteeri - et vaadata saab, aga kettale salvestada mitte. Kui fail juba üleval on, siis on ta ka allalaaditav hoolimata suvalisest hämamisest, mida sa rakendada proovid.

Loata kopeerimise aluseks on inimlikud, mitte arvutustehnilised motiivid. Seetõttu peab neid lahendama inimlike, mitte arvutustehniliste vahenditega. Pane lihtsalt märge juurde, et faili loata kasutamine on keelatud ja asi mutt. Kui sa avastad, et keegi teeb midagi, mis sulle ei meeldi, siis anna (viisakalt) märku, et see ei sobi sulle. Vaevalt sa eriti palju vastuväiteid kohtad, kui oma pretensioonid veenvalt - khmm, kerge juura-aktsendiga - esitad.

_________________
When the shit hits the fan, keep your mouth shut!

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group