Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Mefistofeles
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 36
Liitunud: 15.03.2005
Postitused: 309
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Debian, Ubuntu, CentOS.
estonia.gif
postituspostitatud: 08.07.2005, 16:36  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Roosmaa kirjutas:
Nagu näha on siin teemas arutlusel kujundusega seotud probleemid/ettepanekud/jne Wink
Minu poolsed ettepanekud:
1) Artiklite/Uudiste kommenteerimise riba võiks olla kohe uudise all ja keskmises tulbas (praegu on keskmine ja parem tulp selle all, seega näeb teda alles siis, kui parem tulp lõppeb)
2) Foorum võiks omada samu värve kui portaal
Edit:
3) Võiks olla üks kasutaja juhtpaneel, mitte et portaalil üks ja foorumil teine
4) See fake email võiks tekkida kasutaja listis kui päris emaili aadress


Uus laiem theme, koos foorumi themega on tegemisel. Teisted punktid vaatan üle ja vaatab mida annab teha.

konna kirjutas:
Tegelt v6iks siukse triki teha, et ära keelata anonüümselt foorumisse postitamise. Tekitab ainult suurt segadust ja korralagedust.

Aaa ja millalgil v6iks foorumile uus nahk kah selga kasvada, phpbb default natukene sakib.


Nõustun. Teeb korda.


madedog
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 21
Asukoht: /dev/tallinn

postituspostitatud: 08.07.2005, 16:49  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kriban parajasti Mandriva paigaldusjuhti, kuid miskipärast ei näe valmisolevaid paragrahve mitteregistreerunud kasutaja. Anonüümselt peaks ju ometi lugeda saama (y).
Mismoodi saaks vastava artikli kuvada Mandriva paigaldusejuhiste alla? Õpetused siis..

_________________
Madedog - alati avatud Wink

madedog
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 21
Asukoht: /dev/tallinn

postituspostitatud: 08.07.2005, 16:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Lisaks panen ette (kuna loomulikult pole adminne kogu aeg kohal Wink) uudiste kontrolliks mõned inimesed veel. (kui meid tsipa rohkem vast on muidugi), ehk siis Uudistemoderaatorid. Foorumis tõenäoliselt alguses väga palju moderaatoreid vaja ei lähe, aga aegajalt tekib uudiseid rohkem kui postitusi, järelikult...

_________________
Madedog - alati avatud Wink

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 08.07.2005, 17:01  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

madedog kirjutas:
Kriban parajasti Mandriva paigaldusjuhti, kuid miskipärast ei näe valmisolevaid paragrahve mitteregistreerunud kasutaja. Anonüümselt peaks ju ometi lugeda saama (y).
Mismoodi saaks vastava artikli kuvada Mandriva paigaldusejuhiste alla? Õpetused siis..

kui oled õpetused ära saatnud, siis saavad seda avaldada lõplikult adminnid. Ma just uurisin veits su õpetust aga tahaks avalikuks teha siis, kui kõik valmis, kui sobib. Seni, kuni minu poolt pole vastavat avaldamis linnukest pandud saad sina veel rahus asju muuta.


madedog
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 21
Asukoht: /dev/tallinn

postituspostitatud: 08.07.2005, 17:03  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Aha, okei, jätan meelde. Eks ma siis kirjutan valmis Smile (Tegelikult ega siin suurt midagi hetkel polegi, kui ODT-st kõik tekst ää kopeerida ja pildid kuhugi üles lasta, niiet no harm done Smile)

_________________
Madedog - alati avatud Wink

spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 08.07.2005, 17:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

madedog kirjutas:
Aha, okei, jätan meelde. Eks ma siis kirjutan valmis Smile (Tegelikult ega siin suurt midagi hetkel polegi, kui ODT-st kõik tekst ää kopeerida ja pildid kuhugi üles lasta, niiet no harm done Smile)

piltide üles laskmiseks tuleb pingviini eraldi uploader. Täiesti eraldi küll ma arvan portaalist. Seda selleks, et just saaks pilte õpetustesse jagada.


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 10.07.2005, 01:38  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sobrasin siin veidi ringi ning leidsin ühe huvitava asja. Top 10 lingi alt tuli list kige-kõige asjade kohta. Iseeenesest on see muidugi väga tore kuid jama on selles et seal pole mitte kümme asja igast kategooriast vaid hoopis 15.
Äkki võiks teha nii et need numbrid oleks omavahel vastavuses kas sisi mõlemad 10, 15 või mingi muu number.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 10.07.2005, 10:06  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

HoHo kirjutas:
Sobrasin siin veidi ringi ning leidsin ühe huvitava asja. Top 10 lingi alt tuli list kige-kõige asjade kohta. Iseeenesest on see muidugi väga tore kuid jama on selles et seal pole mitte kümme asja igast kategooriast vaid hoopis 15.
Äkki võiks teha nii et need numbrid oleks omavahel vastavuses kas sisi mõlemad 10, 15 või mingi muu number.

korras


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 14:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Leidsin veel ühe keelelise apsu.

Foorumis profiili salvestades tuleb teade:
[quote]
Teie profiili on uuendatud

Vajuta siia, et minna tagasi oma algusesse[/qutoe]Kas selle "oma alguse" asemel midagi inimlikumat ei võiks olla? Kuna link suunab foorumi indeksisse võiks seal olla et vajuta siia et minna tagasi foorumisse.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 17:31  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

[quote="HoHo"]Leidsin veel ühe keelelise apsu.

Foorumis profiili salvestades tuleb teade:
Tsitaat:

Teie profiili on uuendatud

Vajuta siia, et minna tagasi oma algusesse[/qutoe]Kas selle "oma alguse" asemel midagi inimlikumat ei võiks olla? Kuna link suunab foorumi indeksisse võiks seal olla et vajuta siia et minna tagasi foorumisse.

võtan keelefailid ette.


Maku
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 27.03.2005
Postitused: 16
Asukoht: Tooli ja arvutivahel

estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 18:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

HoHo kirjutas:
Sobrasin siin veidi ringi ning leidsin ühe huvitava asja. Top 10 lingi alt tuli list kige-kõige asjade kohta. Iseeenesest on see muidugi väga tore kuid jama on selles et seal pole mitte kümme asja igast kategooriast vaid hoopis 15.
Äkki võiks teha nii et need numbrid oleks omavahel vastavuses kas sisi mõlemad 10, 15 või mingi muu number.


See määratakse portaali administratsioonist ja seal tuleb valida lihtsalt 15 asemel 10 või siis tuleks muuta mooduli nimi Top 15.

spott kirjutas:
võtan keelefailid ette.

Äkki peaks koos seda tõlke süsteemi parandama, siis oleksid ka järgnevad nuke väljalasked keeleiselt korrektsemad?


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 18:55  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Veel üks keeleline aps Smile

Quote lingi alt tekst on "vasta viitega" kuid minu teada peaks olema "vasta tsitaadiga"

Loomulikult võiks need ingliskeelsed lingipildid asendada eestikeelsetega kuid see vajaks vist päris suurt tööd kui just kellegilt ei "laena"

[edit]

Ja veel.
Edit nupu alt tekst on muuda/kustuta see teade kuid samas on ju kõrval eraldi nupp kustutamiseks. Ma arvan et võiks selle kustuta sealt muutmis nupu kirjeldusest ära koristada.


Maku
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja



Liitunud: 27.03.2005
Postitused: 16
Asukoht: Tooli ja arvutivahel

estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 22:48  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

HoHo kirjutas:
Veel üks keeleline aps Smile

Quote lingi alt tekst on "vasta viitega" kuid minu teada peaks olema "vasta tsitaadiga"

Loomulikult võiks need ingliskeelsed lingipildid asendada eestikeelsetega kuid see vajaks vist päris suurt tööd kui just kellegilt ei "laena"

[edit]

Ja veel.
Edit nupu alt tekst on muuda/kustuta see teade kuid samas on ju kõrval eraldi nupp kustutamiseks. Ma arvan et võiks selle kustuta sealt muutmis nupu kirjeldusest ära koristada.


Viidet sõna võib ka mõista stsiaadina sest sa viitad millegile ja sisuliselt on see üks asi ning keeleiselt ei ole vale. Nupp muuda/kustuta on ka tegelt õige selles mõtes kui tahad mingit osa tekstist kustutada siis peab nuppu kirjeldus paikka.

spotti onu, kui sul vaja eestikeelseid nuppe siis kisa sest mul need olemas.


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 11.07.2005, 23:08  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Maku kirjutas:
Nupp muuda/kustuta on ka tegelt õige selles mõtes kui tahad mingit osa tekstist kustutada siis peab nuppu kirjeldus paikka.
Seda küll kuid mina saan asjast sedasi aru et need nupud kehtivad terve postituse kohta. Sel juhul on osa sisu kustutamine minu arvates postituse muutmine.


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 27.07.2005, 02:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Veel veidi noriksin keelekasutuse üle Smile

Pealehel liikmete hulga juures on kasutatud väljendit üleüldse kuid minu arvates sobiks näiteks kokku sinna märksa paremini.


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 31.07.2005, 14:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Jällegi üks väike soovitus Smile

Foorums võiks lingid kuidagi esile tuua. Praegu ei saa aru kas tekst on link või mitte enne kui sellest hiirega üle liikuda


borru
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 09.07.2005
Postitused: 11


blank.gif
postituspostitatud: 31.07.2005, 15:34  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

http://img170.imageshack.us/my.php?image=pingiinorg17qt.png
Üpris kenasti - rasvaselt ja siniselt, joon tekib alla kui hiirega yle liigud.
äkki sul endal vaja midagi seal seadistada ?


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 31.07.2005, 18:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ok, see viimane asi oli jah sutsu liga vara tahetud. Kasutasin ennist mingit teist kujundust ning seal olid lingid ja muu tekst üht värvi. Nüüd panin teise kujunduse ning linkidega kõik korras.

Hetkel olen mina selle lahendusega rahul. Samas ega see vist väga paha ei teeks kui vaataks üle mis kujundusega paistavad lingid välja, millega mitte.


HoHo
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 39
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 527
Asukoht: Tallinn/Paide
Distributsioon: Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 15.08.2005, 18:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Igaks juhuks teavitan et uudiste sisestamisel saan endiselt teateks _ERROR. Loodetavasti jõuab asi kohale ning probleemiga tegeldakse.

Lisaks on mul väike soovitus luua uus uudiste kategooria: tarkvara. Praegu saadetud uudis oleks minu arvates selle alla mahtunud märksa paremini kui laia maailma alla.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 15.08.2005, 20:13  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tarkvara kategooria loob
Kuid mingit uudist pole läbi tulnud.
Nagu näha kasutasid taas </br>-e ja tänu sellele andis errori Sad, miks ta seda teeb - ei tea.

EDIT: testisin just ja kõik uudised erinevate <br> ja </br> märkidega tulid ilusti läbi...


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group