Gnome desktop reinstall (Lubuntu 14.04) - Paneelid kadunud peale uuendusi.

0 häält
668 vaatamist
Peale uuendusi kadusid ära Gnome (ka Classic) paneelid ülevalt ja alt. Samuti on dekstopil käivituvad programmid ilma "raamideta" (close, minimize nupud jne).

Masinal on olemas ka LXDE töölaud, mis töötab korralikult.

# gnome-panels toob küll ette paneelid, kuid puudu on ülevalt vasakult neti, heli jms. ikoonid. Ainsana on seal keelevaliku ikoon.

Kuidas saaks teha Lubuntus 14.04 Gnome töölauale täieliku reinstalli koos uute seadetega?
avatar küsitud 13. apr 2015 kategoorias Algaja küsib - karlsson (0 punkti)
sudo apt-get purge gnome

sudo apt-get autoremov

sudo apt-get install gnome-shell

2 vastust

0 häält

-IFFI-'i soovitus tõenäoliselt ei toimi, kuna sellised asjad, nagu paneelide asukohad ja muud seaded salvestatakse kasutaja kodukataloogi. Vaata peidetud faile, kas terminalist ls -la või konfi oma failihaldur neid näitama (tavaliselt ctrl+h).

Seega pakun, et lahenduseks võiks olla kas uue kasutaja loomine või vajalike peidetud failide kustutamine. Soovitaksin esimest, sest ma hetkel ei viitsi välja uurida, milliseid faile/katalooge kustutama peaks :P

Kui uue kasutajaga on sama mure, siis on probleem tõenäoliselt akhnahalduris, mille probleemide põhjustajaks võib olla graafikakaardi draiverid (Ei kasudata õigeid draivereid, on "poolikult" paigaldatud või kurat-teab-mis). Siis peaks olema juba üksjagu oskusi käsureal majandamiseks, et ilma uuesti paigaldamata hakkama saaks.

avatar vastatud 14. apr 2015 - mihkel (1 punkt)
0 häält
Proovisin -IFFI- reinstalli, kustutasin home alt gnome nimega asju. Lõpuks tegin uue kasutaja, kuid sama probleem ka uuel kasutajal.

Gnome Classic (Metacity) töötab endiselt..
avatar vastatud 15. apr 2015 - karlsson (0 punkti)
...