Portaal Portaal Pingviini Web foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Profiil  |  Vaata enda postitusi  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 32
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8291

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 17.12.2009, 08:49  postituse pealkiri:  Firefox 3.5.6 ja 3.0.16  

Mozilla Firefoxi arendajad on välja lasknud uue Firefox 3.5.6 ja 3.0.16 versioonid. Uued versioonid on saadaval nii Linuxile, Macile kui ka Windowsile. Antud versioonides parandatid ka mitu turvaviga ja nii on tungivalt soovitatud kõigil kasutajatel uuendamine ette võtta. Täieliku nimekirja muudatustest saate:
Firefox 3.5.6: http://www.mozilla.com/firefox/3.5.6/releasenotes/
Firefox 3.0.16: http://www.mozilla.com/firefox/3.0.16/releasenotes/

Ühtlasi tuletavad arendajad veel meelde, et Firefox 3.0.x seeria tugi kestab ainult kuni 2010 aasta jaanuarini. Seega tuleks vanemate versioonide kasutajatel mõelda kindlasti uuendamise peale.

Allikas FreeSoftNews

_________________
Tellige endale sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus http://netikink.eu/ e-poest. Kasutage PINGU01 koodi ja saate -10% hindadest.

Kaljukits Sugu:Mees Ahv
Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Kõik kellaajad on GMT + 2 tundi
Portaali turvalisus
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group