Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
Lenz
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 31
Liitunud: 22.01.2014
Postitused: 14


estonia.gif
postituspostitatud: 15.07.2014, 02:56  postituse pealkiri:  Ubuntu tahvlile  

Naise õel suri android ära ja mõtlesin et paneks talle ubuntu asemele. Pole ise veel kunagi oma silmaga nutiseadeldist näind ega katsund siis uurin enne maad.
Kas keegi kasutab ja kuidas tundub?

Teine osa küsimusest siis selline,kui soovitate panna tahvlile ubuntu siis kuidas seda täpsemalt teha?

Olen leidnud õpetusi küll aga seda tuleks teha nii,et tahvel töötaks aga nagu eelpool mainitud suri tahvel ära ja sisselülitates näitab suremas androidimehikest operasioonil. ehk siis sellist pilti nagu sellelt lingilt leiab: http://1.bp.blogspot.com/-YYJHLWTkM64/UOOJ827PHwI/AAAAAAAAPvY/oyzPZeILHvk/s1600/Android+error+498.jpg


tänan vastajaid ette ära juba!


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 15.07.2014, 10:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Alustaks üldse sellest, et mis seadmega on tegu? Võib-olla saab kuidagi lihtsalt factory reseti teha ja elu läheb edasi, sest ega see buntu pole veel kõige küpsem elukas tahvlite peale.

_________________
Image Image Image

Petka4
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 44
Liitunud: 20.11.2013
Postitused: 3


estonia.gif
postituspostitatud: 15.07.2014, 12:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui kasutad Androidi äppe, siis ilmselt need Ubuntu peal käima ei lähe!


ertserts
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 31.10.2013
Postitused: 445
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu, Debian
estonia.gif
postituspostitatud: 15.07.2014, 18:56  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Nagu juba mainitud peaksid ütlema meile oma seadme täpse margi siis saaks ehk keegi anda sulle tõhusamat nõu.

Parim variant oleks proovida seda Androidset nutiseadet ikkagi "elustada". Kui see kõigele vaatamata mitte kuidagi ei aita ega mõika siis alles mõtelda mõne Linuxi peale. Näiteks siin on üks " lääbakil androidi mehikese" 27sek elustamise video. Smile

_________________
ertserts@linuxialune:~$ echo;echo Local and Remote IP connections:;netstat -at|sort -k5|grep ESTABLISHED|cut -c20-80;echo

Lenz
Uus kasutaja
Uus kasutaja


Vanus: 31
Liitunud: 22.01.2014
Postitused: 14


estonia.gif
postituspostitatud: 15.07.2014, 22:22  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mingi cgoclever tab r70 on.
Ma olen proovin paart versiooni endest elustamis videotest aga siiani pole mingit tulemust andnud. sureb siiani . seepärast mõtlesingi linuxi peale


Valdur55
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 29
Liitunud: 02.06.2007
Postitused: 640
Asukoht: Tartu
Distributsioon: *buntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.07.2014, 00:47  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ma olen sellise pildi ette saanud siis, kui läksin alguses Recovery Modesse... Ehk siis hoidsin teatud klavikomibnatsiooni all...
Lisaks sain sama ekraani siis, kui ma olin suutnud oma tahvelarvuti /system osa ära kustutada.
Ma suutsin ajada tahvelarvuti isegi niikaugele, et ta enam pilti ette ei võtnud. Õnneks ta oli reset nuppu allhoides arvutile kenasti nähtav ja siis sai ta uuele elule aidatud...
Jutt siis Goclever Tab R104 -st...
Mnjaa. Googlest leidsin, et su tahvlil on rk292X prose.. EHk siis lootust on, et s saad oma tahvli sellisest seisust välja.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group