Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 03.12.2013, 15:12  postituse pealkiri:  estobuntu uus distro  

selline küsimus aga kas estobuntu pole tõesti aastal 2013 ühtegi uut trotskist välja lasknud? millal tuleb uus varjant?
estobubtu 12.08 on viimane


tramm
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 03.11.2008
Postitused: 900

Distributsioon: *buntu
blank.gif
postituspostitatud: 05.12.2013, 18:10  postituse pealkiri:  Re: estobuntu uus distro  

dinosaurusetaltsutaja kirjutas:
selline küsimus aga kas estobuntu pole tõesti aastal 2013 ühtegi uut trotskist välja lasknud? millal tuleb uus varjant?
estobubtu 12.08 on viimane

Plaan oli uus 12.04 põhinev teha, aga motivatsioon on madal olnud ja muud tegemist palju. Teatud huvi võiks olla teha versioon koolidele, sest need litsentsid kallinevad aprillis jne, aga jällegi, sellega seoses toimuvast alles räägitakse ja puudub konkreetne plaan. Abi on teretulnud, muidugi!


dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 05.12.2013, 19:20  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kui oskaks kirjutada koodi siis aitaks muidugi. noo jah tuleb it õpingud siis lõpetada


Valdur55
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 29
Liitunud: 02.06.2007
Postitused: 640
Asukoht: Tartu
Distributsioon: *buntu
estonia.gif
postituspostitatud: 05.12.2013, 20:04  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Vaba tarkvara arenduses osalemine ei nõua IT alast eriharidust. Ma alustasin asjaga tegutsemist siis, kui ma olin veel põhikoolis ja koodi ma ei olnud varem kirjutanud. Koodikirjutamine tuli Hiljem loomuliku osana kaasa, sest asi pakkus mulle päris palju huvi.
Ma pole endiselt IT-pabereid kätte saanud, küll aga on need hetkel omandamisel.
Ma usun ,et Estobutnu areng on aeglustunud testijate vähesuse tõttu. Lisaks on varasem kogemus näidanud, et parim testija on kübeke targem kui keskmine arvutikasutaja.


dinosaurusetaltsutaja
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 35
Liitunud: 02.02.2009
Postitused: 432

Distributsioon: Ubuntu MATE 22.04.4 LTS
estonia.gif
postituspostitatud: 05.12.2013, 21:05  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

endal on kindlam tunne kui oled õppinud , see on sama efekt kui ilusale naisele õhtukleiti kandmie Very Happy


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group