Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 03.01.2012, 20:18  postituse pealkiri: Warning ! Abi vaja testimisel  

Kas leidub siin foorumis mõni Mageia 1 kasutaja, kes pruugib ka ID-kaarti ning kellel see tegevus põhjustab teinekord arvuti ootamatut venimist. Näiteks kui ID-kaart on lugejas, siis venib Firefoxi käivitamine. Või jääb mõnikord mõni leht väga pikalt laadima, kuni ID-kaardi lugejast tõmbad või siis ootad mitu minutit, enne, kui leht avaneb.

Kui kellelgi on taolisi probleeme, siis andke märku!

_________________
Image Image Image

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 03.01.2012, 20:57  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Mul esineb(s) see probleem kõigi Linuxitega (Fedora 16, openSuSe 12.1, Ubuntu 11.10) kaasa arvatud Mageia 1 64 bit. Kasutan google code tarkvara. Momendil mul Mageiat enam masinas pole, oli muidki probleeme, aga kui katsetamine mul üle mõistuse ei käi, võin aidata küll, paigaldaksin siiski 32 bit süsteemi, 64 bitistega on alati rohkem jamamist. Teisest küljest, mul on 64 bit plaat juba olemas, nii et võin ka selle uuesti paigaldada.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 03.01.2012, 21:14  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sander kirjutas:
Mul esineb(s) see probleem kõigi Linuxitega (Fedora 16, openSuSe 12.1, Ubuntu 11.10) kaasa arvatud Mageia 1 64 bit. Kasutan google code tarkvara. Momendil mul Mageiat enam masinas pole, oli muidki probleeme, aga kui katsetamine mul üle mõistuse ei käi, võin aidata küll, paigaldaksin siiski 32 bit süsteemi, 64 bitistega on alati rohkem jamamist. Teisest küljest, mul on 64 bit plaat juba olemas, nii et võin ka selle uuesti paigaldada.


Oleks väga hea, kui saaksid paigaldada. Testimine iseenesest ei ole keeruline. Peaksid suutma tuvastada mingi mustri, millega viga on korratav. Siis annaks ma sulle URLi uue paigatud paki paigaldamiseks ja peaksid sellega uuesti sama mustrit läbima, et näha, kas viga on parandatud või mitte.
ID-kaardi tarkvara paigaldamise näpunäited siin: http://mageia.pingviin.org/juhendid/id-kaardi-tarkvara-paigaldamine

_________________
Image Image Image

Sander
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 14.10.2007
Postitused: 615


estonia.gif
postituspostitatud: 04.01.2012, 01:27  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Paigaldasin 64 bit Mageia ja esialgu mingeid probleeme id-kaardiga ei esine, FF stardib kiiresti, samuti toimub sisselogimine kiirel, nii et minust pole vist testimisel abi. SEB pangas allkirjastamist pole küll veel proovinud, ei raatsi oma tasuta ülekannete limiiti ära kulutada, kui mingi ülekanne vaja teha ju siis näeb


akbgf
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 07.10.2009
Postitused: 763
Asukoht: Tõravere
Distributsioon: OpenSUSE, Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 04.01.2012, 13:10  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sander kirjutas:
SEB pangas allkirjastamist pole küll veel proovinud, ei raatsi oma tasuta ülekannete limiiti ära kulutada,

Muuda seadistusi, see vajab PIN2-ga kinnitamist.
Näiteks koma asemele tab või vastupidi.


ottmaaten20
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 56
Liitunud: 31.10.2008
Postitused: 68

Distributsioon: Ubuntu Mate 21.04
estonia.gif
postituspostitatud: 04.01.2012, 13:26  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Sander kirjutas:
.... ei raatsi oma tasuta ülekannete limiiti ära kulutada, kui mingi ülekanne vaja teha ju siis näeb


Selleks, et testida ei pea küll reaalselt ülekannet tegema. Tuleb lihtsalt teha mingi suvaline pangamakse nagu tavaliselt ning kui tekib lõpuks allkirjastamise PIN2 dialoog, siis vajutada "Katkesta" Kui PIN2 dialoog tekib, siis see tähendab et asi toimib.


sander85
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 38
Liitunud: 08.08.2005
Postitused: 4359
Asukoht: Tallinn (vahel ka Virtsu)
Distributsioon: Mageia, Debian, CentOS
estonia.gif
postituspostitatud: 04.01.2012, 13:40  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Antud juhul jah ei ole mu eesmärk teada saada, kas PIN2 sisestamine õnnestub või mitte, vaid pigem see, et kas kellelgi õnnestub kindla mustriga kiilumist saavutada.

_________________
Image Image Image

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group