Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
mihkel666
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 23.09.2008
Postitused: 4


blank.gif
postituspostitatud: 23.09.2008, 14:59  postituse pealkiri:  Kuhu ja kuidas paigaldada SQL-Ledgerit/LedgerSMB-d  

Täna mina homme keegi teine. Kuid kas keegi aitaks selle proge paigaldamisega. Minu arusaamade järgi peaks LedgerSMB hakkama tööle Virtuaali serveris(kõik vajalikud nõudimsed olid täidetud)

Installerimiseks kasutaks FTP võimalust kuna Teised nüuavad failide muutmist kuhu tavakasutaja ligi ei pääse.

Siit küsimused
1. turn on script execution for the folder ledgersmb. You can control
this with an .htaccess file:

Options +ExecCGI
DirectoryIndex login.pl

Kuidas seda teen kas Copyn need kaks rida sinna faili(muideks see fail on täiesti tühi)

2. Protect the users directory with an .htpasswd file:

order allow,deny
deny from all

Esiteks selle nimega pole faili ainult folder. KAs ise loon selle faili ja jälle coyn antud kaks rida sisse.

3. protect the templates directory with an .htpasswd file

order allow,deny
deny from all

Sama asi. Minu arusaamade järgi peaks antud nimega failid asuma kaitstavas folderis.

Parimate soovidega
M


kaugeltmaalt
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 43
Liitunud: 21.09.2005
Postitused: 122

Distributsioon: kxstudio, buntu.
estonia.gif
postituspostitatud: 23.09.2008, 17:17  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Kui mõtled Virtuaal.com siis viimati kui ma küsisin oli puudu neil Database Driver for PostgreSQL server ehk DBD-PG. aga see oli ka kaks aastat tagasi.
Teine koht kus paberil nagu oli kõik olemas muarust oli alfanet.ee aga millegipärast ei osand ma ka seal installida. nüüd kunagi korraks proovisin uuesti ja kas mingi versiooniuuendustega oli seal ka midagi vajalikku üldse puudu, vbl seesama dbd-pg, kuid aastaid tagasi ma seda küsisin siis tehti mingi uuendus ja tuli see jupp tagasi.
Ühesõnaga ma ei tea aga võid neilt mõlemilt firmalt ju küsida.


wk
Vana Pingviin
Vana Pingviin



Liitunud: 24.10.2007
Postitused: 1133
Asukoht: Tallinn, vahel Vastseliina vald
Distributsioon: Debian, Kubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 23.09.2008, 17:48  postituse pealkiri:  Re: Kuhu ja kuidas paigaldada SQL-Ledgerit/LedgerSMB-d  

mihkel666 kirjutas:

Kuidas seda teen kas Copyn need kaks rida sinna faili(muideks see fail on täiesti tühi)


Just.

mihkel666 kirjutas:

Esiteks selle nimega pole faili ainult folder. KAs ise loon selle faili ja jälle coyn antud kaks rida sisse.


Kui tõesti on sellise nimega kataloog, siis esmalt eemalda see, sest muidu ei saa Sa vajalikku faili tekitada. Aga muidu oled õigel teel.

mihkel666 kirjutas:

Sama asi. Minu arusaamade järgi peaks antud nimega failid asuma kaitstavas folderis.


Nii ongi.

Virtuaali kohta ei tea midagi kosta...

_________________
Kõike hääd,
WK

mihkel666
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 23.09.2008
Postitused: 4


blank.gif
postituspostitatud: 23.09.2008, 23:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Oh jah

Aru ma ei saa miks see on nii keeruliseks tehtud.

Kuid ok
Failide tegemisega saaks hakkama, kuid küs see et pole sellist kataloogi nagu User kuhu panna fail. Siis veel Cpanelis on võimalus teha PostgreSQL andmebaas koos kasutajaga. Kuid täiesti arusaamatuks jääb kuhu need andmed lisada või mida muuta


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 24.09.2008, 06:00  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

ledgersmb.conf fail on see, mida muutma peab. Vaikimisi seda pole vaid tuleb ledgersmb.conf.sample ümber nimetada.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

mihkel666
Uus kasutaja
Uus kasutaja



Liitunud: 23.09.2008
Postitused: 4


blank.gif
postituspostitatud: 24.09.2008, 22:23  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

andmebaasi faili ei ole veel tuunima hakanud, kuid kui lihtsalt teha notepadis need failid(mitte txt) ja lihtsalt copida antud read, siis miks ei küsi proge paroole? ja niipalju kui vaatasin tekib kindlasti ka andmebaasi sisestamisel küsimusi

Kuid need edasiseks

Ja tegelt üks selline asi kui laen failid lihtsalt servusse üles ja sisestan rea www.minunimi.ee/././login.pl või admin.pl kas siis sisuliselt peaks nägema ka midagi nt tühi leht, koodi, errori lehte vms. minul on see viimane- siis peaks lootust olema, et leht hakkab tööle. netpointis nägin lihtsalt koodi.

Kuid need edasiseks


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 25.09.2008, 06:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

kui conf failid on puudu ja andmebaas, siis näed veateadet, et ei saa ühendust andmebaasiga või mingi Perli mooduli viga.

Kui kõik OK, siis tuleb aga ette: http://server.rpthosting.com/ledgersmb/login.pl teade.

Või oli nii, et kui muidu süsteem OK, kuid puudub ühendus andmebaasiga, siis logimis akent näed ikka...Ei mäleta. Selleks pean korra PostgreSQL-i seisma panema, et kontrollida asja.

_________________
Tellige endale sünnipäevaks, sõbrapäevaks või muuks tähtpäevaks kingitus: Kingitused internetist - NetiKink.eu

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group