Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
digweed
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 45
Liitunud: 10.07.2005
Postitused: 318

Distributsioon: Gentoo x86/amd64/Ubuntu 6.06 x86
estonia.gif
postituspostitatud: 05.09.2007, 20:45  postituse pealkiri:  Ubuntu 7.04 ei saa wifi võrku  

ei saa wifiga ühendust.
kaardiks canyon CN-WF511 ralinki kiviga.
võrgud tuntakse ära kolinal.
võrk1 on ilma keyta
võrk2 on keyga

attemting to join the wireless network võrk1

waiting for network key for the wireless network võrk2

_________________
Image

indrek
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 46
Liitunud: 08.07.2005
Postitused: 412
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Kubuntu
blank.gif
postituspostitatud: 07.09.2007, 04:52  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

tuntud probleem ralinkiga. Ubuntu bugilast ja foorumitest leiad erinevaid lahendusi (erinevate ra*-ide blacklistimine, networkmanageri disablemine, mis muuseas omaette teadus jms). Gutsyga üks (kah mingi Canyon) praegu mul töötab, aga ühe mooduli pidin enne ikka blacklistima, et ra73usb kaardi üles korjaks ning networkmanager jookseb nii kokku, et arvuti ka enam clean shutdowni ei tee. Ilma networkmanagerita töötab (no töötab ses mõttes, et wlassistantile tuli panna postconnecti käsuks killall wlassistant, sest too ei saanud aru, et kõik on korras ja ühendus püsti, vaid võttis selle jälle igaks kümneks juhuks maha..., võrk kukub ka mõnikord ära aga piisab pulga sisse-välja panemisest).

Ikka parem, kui selles arvutis olev krdi inteli 3945, mis peaaegu kõigil ideaalselt töötab, aga neil, kel ei tööta (millisesse meeldivasse kogukonda siis ka mina või õieti mu eluaaslane kuulub), ei tööta kohe mingi ime nipiga kaugemal kui meeter AP-st (viimati hakati turvamehi otsima, kui ma mingi hotelli fuajees jalgupidi toolil, läpakas peakohal AP all olin, et emailid alla tõmmata...).


handbrake
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 42
Liitunud: 22.10.2006
Postitused: 87

Distributsioon: Mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 13.09.2007, 11:58  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Ei hakka uut temat tegema aga panin Fujitsu Siemens Amilo L1300 Ubuntu peale aga tahaks selle all ka WiFi tööle saada. Konppix all sain WiFi ilusti tööle.
Mis ma tegemata olen jätnud või mida tegema pean?

Ette tänades!


Kaar3l
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 36
Liitunud: 07.05.2007
Postitused: 692
Asukoht: Plv
Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 13.09.2007, 12:59  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

indrek kirjutas:
Ikka parem, kui selles arvutis olev krdi inteli 3945, mis peaaegu kõigil ideaalselt töötab, aga neil, kel ei tööta (millisesse meeldivasse kogukonda siis ka mina või õieti mu eluaaslane kuulub), ei tööta kohe mingi ime nipiga kaugemal kui meeter AP-st (viimati hakati turvamehi otsima, kui ma mingi hotelli fuajees jalgupidi toolil, läpakas peakohal AP all olin, et emailid alla tõmmata...).

Siin on sellest 3945 probleemist juttu, kuid lahendust ei tundu olevat. Endalgi sama kaart ning töötab ideaalselt, väga müstiline, et mõned ei taha töötada.
http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=205586

handbrake kirjutas:
Ei hakka uut temat tegema aga panin Fujitsu Siemens Amilo L1300 Ubuntu peale aga tahaks selle all ka WiFi tööle saada. Konppix all sain WiFi ilusti tööle.
Mis ma tegemata olen jätnud või mida tegema pean?

Ette tänades!

Äkki avaldaksid ka wifi kaardi nimetuse, mis sul masinas pesitseb?

_________________
Hyva päiva!

handbrake
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 42
Liitunud: 22.10.2006
Postitused: 87

Distributsioon: Mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 13.09.2007, 13:18  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

Tsitaat:

Äkki avaldaksid ka wifi kaardi nimetuse, mis sul masinas pesitseb?


Hea küsimus, sest arvuti sain täiesti ilmaigasuguste paberiteta ja teadmisteta mis siin sees on. Muidugi ja ennem XP eemaldamist ei vaatand ma järgi mis asi see see on. Emaplaadile intrigeeritud. Ma proovin täpsustada.


nick
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja



Liitunud: 01.08.2005
Postitused: 39
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Gentoo/FreeBSD/Xubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 13.09.2007, 16:43  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

mida lspci näitab?


obundra
Vana Pingviin
Vana Pingviin


Vanus: 49
Liitunud: 04.08.2005
Postitused: 1213
Asukoht: 127.0.0.1
Distributsioon: RHEL, Solaris, Debian, Gentoo
estonia.gif
postituspostitatud: 14.09.2007, 21:45  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

L1300-l peaks olema Conexanti kiviga Gemtek WL850FJx wireless kaart.Tööle hakkab vindoosa draiverite ja ndiswrapperi abil.Otsest linuxi tuge selle kaardi puhul ei hakand kiirel kuugeldamisel hetkel silma.Kui Knoppixiga siiski töötas, siis lase see uuesti käima ja uuri mis moodulite abil ta töötab.

_________________
IT teenused

Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group