Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
ylts
Pingviini kasutaja
Pingviini kasutaja


Vanus: 39
Liitunud: 19.01.2006
Postitused: 76
Asukoht: Tartu
Distributsioon: Mandriva
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2006, 23:43  postituse pealkiri:  Teise masina jaoks süsteemi ehitamine  

Mul on praegu Athlon64 peal installitud 32bit Gentoo. Nüüd tahaks installida Gentoo teisele arvutile, millel pole võrgu ühendust. Proovisin chrootiga, aga hakkasid tulema mingid "cross compile"vihjetega errorid.
Teine masin on celeron1200 (tualatin, põhimõtteliselt nuditud p3). Kas ma peaks midagi lisaks tegema, et athlonil celeroni jaoks kompileerida.
Pärast kopeeriks valmis süsteemi teise arvutisse ja kohendaks heli jm seadistusi.


spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 29.01.2006, 23:54  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

minu loogika pakub kaks võimalust.

Esimene - kompileerid oma praeguse süsteemi ümber ajutiselt p3 või siis celeroni peale, siis kopeerid uute arvutisse ja kompileerid enda süsteemi tagasi athlonile.

Teine - kopeerid kohe oma praeguse süsteemi uute arvutisse. Siis muudad make.conf failis CFLAGS-i ja CHOST-i ümber endale vajaminevaks ja lased aga kogu süsteemi ümber kompileerida. Enne emerge -ave system ja pärast emerge -ave world otsa. Võtab ta küll sõltuvalt süsteemi suurusest küll kõvasti aega aga tehtud ta saab...

Ise üritaksin vähemalt nii esialgu Smile


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group