Portaal Portaal Pingviini veeb foorumi pealeht
  Viki  |  IRC  |  Otsing  |  Küsimused ja vastused  |  Profiil  |  Privaatsõnumite vaatamiseks logi sisse  | Logi sisse või Registreeru
<empty>
Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat

Postita uus teemaVasta teemale
Autor Sõnum
spott
Admin
Admin


Vanus: 43
Liitunud: 04.06.2005
Postitused: 8853

Distributsioon: Ubuntu
estonia.gif
postituspostitatud: 16.08.2006, 19:38  postituse pealkiri:  Tegelik Lenovo Linuxiga läptopide tagataust  

LinuxWorldil esines ka Lenovo avaldusega, kus esitleti siis uut Lenovo Linux Thinkpadi, mida kasutajatel pidi olema võimalus osta ka koos Novelli SUSE Linux Enterprise Desktop 10 (SLED)-iga. Pressiteatest ja kogu eelmisest olekust on enamus kasutajaid saanud aru, et neil on võimalik kohe osta koos SLED-iga uus läptop. Täpselt nii nagu Windowsi puhul. Kuid nüüd on selgunud, et Lenovo ei paigalda Linuxit oma arvutitesse. Ainuke, mis kasutajatel on võimalik - osta nii öelda tühi läptop. Siis nad peavad veel muretsema endale SLED-i litsentsi ja see ise paigaldada. Lenovo tagab ainult oma veebilehel vastavate draiverite olemasolu, et läptop korralikult tööle saada. Teisest küljest on see aga ka positiivne uudis - see tähendab, et kasutajatel on võimalik sinna peale panna ka muu distributsioon. Ja ka avaldatud draiverid peab saama muuta ka teistele distributsioonidele. Vähemalt sellisel arvamusel olen mina. Lähemalt aga Linux Thinkpadi tegelike tagamaade kohta võite lugeda LinuxPlaneti lehelt.


faramir
Pingviini aktivist
Pingviini aktivist


Vanus: 47
Liitunud: 02.08.2006
Postitused: 117
Asukoht: Tallinn/Tammispää
Distributsioon: Debian 4.0
estonia.gif
postituspostitatud: 17.08.2006, 09:29  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

The T760p is priced starting at $3,099 for the 14-inch model and $3,199 for the 15-inch edition--levels that a lot of users won't find cheap, especially when overall laptop pricing is sliding downward.

But Aggarwal said that the lack of pre-installation is really saving customers almost $200 per laptop.

Hinnaga paraku ei hellitata, krt see on isegi IBM/Lenovo läpaka eest selline raha mida vähesed nõus välja käima Sad

_________________
Avataril olev pilt on illustratiivne...

duat
Pingviini külastaja
Pingviini külastaja


Vanus: 41
Liitunud: 02.08.2006
Postitused: 29
Asukoht: Tallinn
Distributsioon: Ubuntu 7.04 Feisty Fawn
estonia.gif
postituspostitatud: 17.08.2006, 22:30  postituse pealkiri:  (teema puudub)  

hm, ma tegelt natuke lootsin et nad müüvad seda koos SLED'iga, see oleks natuke parem olnud, eel konfitud korralikult ofc SLED, minu arust huvitav konkunrent nö selle lenovo "iks pee" eel configa läpakatele.


Näita (aja järgi):      
Postita uus teemaVasta teemale


Vaata järgmist teemat
Vaata eelmist teemat
Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001/7 phpBB Group